Pages

Search:

Mar 27, 2017

GET THAT LUXURY TAN


Olen alati olnud üks neist heledakestest, kellel kauni jume saavutamisega raskusi. Samas, ega ma selle nimel väga vaeva ka näinud ei ole. Tasakaalukas jume on mu meelest alati ilus ja annab naiselikku energiat ja enesekindlust. Vähemalt mina tunnen end kerge jumega alati paremini. Ma ei ole varem tugevaid isepruunistajaid kasutanud ja Vita Liberata tooted on minu päris esimesteks. Purgist saadud jume on alati veidi riskantne, vähemalt nii ma arvasin ja seetõttu ei tõusnud käsi ka neid ostma. Küll on olnud kordi, kui näed kellegi teise ebaõnnestunud ''päevitust'', mida iialgi endale ei sooviks. Koledad randid oli minu suurim hirm ja tunduski targem jätta ost tegemata. Teiste vigadest tasub õppida, alustades pakendi lugemisest ja lõpetades hoolika pealekandmisega.
Vita Liberata tooteid olen kolme nädala jooksul kasutanud kaks korda. Toodete suurimaks plussiks on koheselt nähtav jume, mis tundide möödudes veel intensiivistub. Saadaval on Dark ja Medium vahendid ning olles ise pigem hele, valisin esmaseks katsetamiseks Medium tooted. Esimesel kasutuskorral kasutasin ühel jalal vahtu ja teisel jalal kreemi. Lemmikut mul ei tekkinud, mõlemad olid ühtmoodi head. Nii mõnegi käest olen kuulnud, et eelistatakse vahuversiooni, kuid eks igaüks leiab endale sobiva. Kindlasti tuleb toote pealekandmiseks kasutada kinnast! Mina tegin esimesed tõmbed ilma, sest kinnas tundus kohmakas ja paljakäsi kreemitada mõnusam. Õnneks sain kohe aru, ega see kinnas ilmaasjata kaasas ei olnud. Pesin igaksjuhuks koheselt seebiga käed ja jätkasin kreemitamist kindaga. Eksisin selles osas, et kätega peale kanda parem, absoluutselt mitte. Olin nii hoolas kui sain ning ei jätnud ühtegi kohta niiöelda saatuse hooleks. Veidi olin justkui vaimselt valmis, et hommikul vaatab peeglist vastu mõni laiguline loom. Halleluuja, ei vaadanud. Nüüd, teades, et saan sellega pagana hästi hakkama, on sel ka pahu pool - I'm addicted. Jah, eelistan iga kell õrnalt kuldset jume valgele nahale, millest veresooned kergelt läbi kumavad. Põhimõtteliselt on minu suvi alanud ning saingi õrna ''päevituse'' juba enne soojamaareisi peale.

Vita Liberata lehelt saab lugeda nii toodete, võimaluste kui ka ostukohtade kohta.
Päev pärast esimest kreemitamist:
FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM
This post is in collaboration with Vita Liberata.

2 comments :

 1. Kasutasin ka just vahetult enne Milanosse minekut Vita Liberata isepruunistajat. Ei koonerdanud, kandsin peale ohtralt. Nii, et pärast pealekandmist olin nagu 3 kuud kuuma päikese all olnud. Maha pesin alles järgmisel hommikul, et anda aega mõjumiseks ja pärast pesu olin vaid kergelt pruunim, kui enne toote kasutamist. Ja kui 3 päevaselt reisilt tagasi tulin, ei olnud päevitusest enam midagi järgi. Tegin küll kõik nii, nagu pakendil kirjas, aga lubatud 2 nädalast tulemust ei tulnud. Isegi 5 päeva ei tulnud kokku. Paneb mõtlema, et mis minu nahal viga on, et toode ei tööta samal ajal, kui teisel töötab. :/ Nõutu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, kahju, ehk proovid veel! Võib-olla paar nippi aitavad: koori enne kreemitamist ning kui sul on nahal väga kuivi kohti, siis need kohad tasuks ka enne isepruunistajat niisutada. Mina lasin samuti kreemil öö läbi toimida ning mina jäin silmnähtavalt kohe pruunimaks. Ma ise väga hele ka. Ma nüüd kohe peast ei mäleta, millise toote kohta see käis, aga tean, et isepruunistajat võib kanda ka mitmel järjestikusel päeval, et tulemust intensiivistada (a la kolmel järjestikusel päeval). Minu kõige lemmikum on vist see:
   http://www.vitaliberata.fi/et/tuotteet/fabulous-self-tanning-tinted-mousse-dark-100ml/

   Delete