Pages

Search:

Mar 31, 2016

H&M E-POOD BALTIKUMIS AVATUD


H&M avas täna, 31. märtsil e-poe Baltikumi klientidele. Can I get an amen? Oli ka aeg!

H&Mi e-poes on müügil samad kollektsioonid, mis tavakauplusteski. Veebiostlejatel on ligipääs suurele valikule naiste-, meeste-, noorte- ning lasterõivastele ja aksessuaaridele. Samuti on võimalik soetada kodusisustuskaupu H&M Home’i kollektsioonidest. Lisaks tavavalikule leiab e-poest eksklusiivseid Online Exclusive esemeid ning saadaval on ka kogu H&M Beauty sari, sealhulgas juukse- ja kehatooted ning jätkusuutlik ilusari Conscious Beauty, mida H&Mi Eesti kauplustest pole senini osta saanud. Eesti klientide jaoks on uudiseks ka kontseptsioon Men Trend, mis pakub värskeimat moodi trenditeadlikule mehele.  

Veebipoe saabumise tähistamiseks pakub H&M klientidele ahvatlevaid soodustusi:  kuni 10. aprillini leiab naiste-, meeste- ja lasteosakonnast avamispakkumisi alates 4,99 eurost ja koduosakonnast alates 2,99 eurost, lisaks kehtib valitud esemetelt soodustus kuni 50% ning pakkide koju saatmine on perioodil 31. märtsist 15. maini tasuta!

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

3 comments :

  1. Oh jess. Ma eile tükk aega otsisin netist, et millal nad juba avavad ja nüüd täna nii super uudis!

    ReplyDelete
  2. See on väga tore! :) Neil on ka kampaania, et need kes meililistiga liituvad, saavad meilile -25% sooduskoodi ühelt tootelt, kuid kahjuks see vist eriti ei toimi, ema liitus meililistiga kuid sooduskoodiga meili ei tulnudki.

    ReplyDelete