Pages

Search:

Mar 21, 2016

BABY BLUE JACKET x STATEMENT NECKLACE


2014 aasta maikuus sain ääretult toreda pakkumise New Yorkerilt, kui sain omal käel valida blogi tarbeks viis riietust. Üks neist sisaldas just seda helesinist jakki ning kaks aastat vana postitust näeb siit. Selle jakiga on mul olnud totaalne armastan-vihkan suhe. Näiteks, enne iga Bloggersmarketit või mõnda muud blogijate moeturgu olen sellele uhkelt hinnasildi külge löönud, kuid viimasel hetkel ümber mõelnud. Olen kindel, et mida kevade poole, seda rohkem ta mu selga jõuab ning seni on  see hea lahendus kasuka alla.

p.s. Kasutades koodi suvimariliis Happiness Boutique e-poes, saate 10% soodustust kõikidelt ostudelt, mis on üle 19€. Kood kehtib kuni 6.05.2016.

By inserting the code suvimariliis at the check out from the Happiness Boutique online store, you will get 10% of the discount for orders over 19 euros and it's valid until May 6th.

New Yorker jacket / Missguided t-shirt / Zara trousers / Reserved bag / Aldo boots / Happiness Boutique necklace

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

6 comments :

 1. Oeeee, ma vahin samasuguste südamesilmadega, nagu Su päiksekad, seda kaelakeed!
  Ps. Tahtsin öelda, et helesinine sobib Sulle imeliselt ja siis viskasin pilgu 2a tagusele postitusele ning seal on selline kommentaar juba minu poolt olemas :D Oh well, double or nothing! haha.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ma kibelen ka ise seda sooduskoodi kasutama, sest meelepäraseid aksessuaare on seal ju hulgiiii! Haha, jah, nende vanade postitustega kaasneb alati see, et kas ma ikka tahan neile viidata. Ja peab endiselt tunnistama, et pole helesinisel häda midagi :D

   Delete
 2. adorable post again ! :)
  Kisses,
  Tijana

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  ReplyDelete
 3. Wow, väga lahe outfit!!! Helesinine on sel kevadel eriti tuus. Avastasin su blogi ja blogimaailma taas, couldn't be happier! :)

  www.kavoug.com

  ReplyDelete