Pages

Search:

May 29, 2014

My week with New Yorker // vol4/5

Mina ja helesinine ei käi käsikäes. Mulle ei meeldi helesinine värv. Üleüldse ei meeldi mulle sinine värv. Väljaarvatud teksased! Ma ei oska seda seletada, aga mingi kana meil sinisega igatahes kitkuda on. Kindlasti on ka mainimist väärt see, et sinine ei meeldi mulle ainult minu enda seljas. See on see üks värv, mille poole ma kunagi ei vaata. Like they say ''never say never''. See helesinine jakk jäi mulle juba mitu nädalat tagasi silma, aga kuna see on SININE, siis jäi see ost tookord tegemata. Pean tunnistama, et neil piltidel, ja mitte ainult piltidel, mulle see sinine dressikas meeldib. Kogu see seeria mõjub mulle kuidagi eriliselt kerge, lihtsa ja suvisena. Veidi selline... malbeke, eriti kui võrrelda eelmiste päeva outfitidega. Äärmiselt kosutavad on ka eredad päikesekiired ja jumal tänatud, et ma piltide tegemist sellesse nädalasse ei lükanud. Muide, kui keegi otsib soodsat ja mugavat ketsi, siis need saab New Yorkerist! Neli möödas. Üks veel. Ja siis üllatus!
Wearing New Yorker from head to toe!

14 comments :

 1. pluuuus ja papud nii khuulid! <3

  ReplyDelete
 2. See helesinine värv sobib sulle valatult! Ja täna on tegu erakordselt armsa komplektiga (: Õues võiks muidugi praegu ka nii ilus olla..

  ReplyDelete
  Replies
  1. See helesinine oli minu jaoks julge samm, kuid jaaa, päike hellitas eelmine nädal liiga ära!

   Delete
 3. Mul on sama lugu punase värviga! Minu kapist ei leia ühtegi punast eset ja ma olen ka ikka üritanud sellisest asjast üle saada, aga ei saa kuidagi punasega sina peale, kohe üldse mitte :D
  Sinine see-eest on mu lemmik oma kõikides varjundites!
  Väga armas komplekt on tõesti :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Järgmiseks peaksin midagi helekollast valima! Ma tean, et see on ilus värv, aga kollast ka kergelt mu kapist ei leia. Aitäh :)

   Delete
 4. Ohoh, neid "susse", küll sinise triibuga, käisin windowshoppimas, sisse astuda polnud aega. Nii hea, et keegi modelitöö ära teeb, kohe näha, kuidas passivad :)

  ReplyDelete
 5. Mõnusalt suvine outfit. Helesinine on mu lemmikvärv. :)
  Need papud on üliarmsad ja see kott on üli-cool! Taaskordselt üks väga kihvt outfit! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! New Yorkeris leidub palju head kraami!

   Delete
 6. Pean NewYorkerisse saama! Need papud tunduvad tõesti väga mugavad ning helesinine sobib Sulle ju hästi! :) Püksid tunduvad ka kihvtid, kas teksad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Püksid on sellised pehmepoolsed, justkui sametised :D

   Delete
 7. Ostsin endale ka espadrillid, H&Mist ainult. Ja tõsi, selline tunne, et kõnni linna vahel nagu sussides. Mis neil NewYorkeris hinnaks oli? Mul oleks teist paari veel vaja :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle NY jalanõude puhul meeldib see rohkem, et need on kõvemast materjalist ja hoiavad niiöela vormi. Hinda kahjuks ei mäleta, aga usun, et soodsad :)

   Delete