Pages

Search:

Nov 26, 2015

TOUCH OF FUR


Pildid või ehk õigemini see, mida kannan, räägivad enda eest. Nimelt on mind võlunud karv. See lause ajab mind nihelema ja veidike naeru kihistama, aga nii on. Karva all pean silmas nii kasukaid kui ka karvkraesid. Antud kampsunil käib krae ka väikeste nööpidega ära, seega saab seda tahtmise korral muudmoodi kanda ja kudumile uue väljanägemise anda. 

Olen enda puhul tähele pannud, et viimasel ajal olen oma riietusele veidi rohkem tähelepanu hakanud pöörama. Miks? Tüdinesin sellest, et igapäevaselt haarasin ühtede ja samade riideesemete järele. Arvestades, et olen ''anonüümne'' šopahoolik on riideid kogunenud liigagi palju. Plaanin facebooki lisada albumi, kuhu hakkan lisama müügil olevaid esemeid, millest olen juba mõelnud kuid ja kuid. Täpset hinda ei mäletagi, aga selle koti skoorisin Urban Kirbuturult, mis omakorda on mulle ka skoorinud mõned komplimendid. 

PS: armusin veits sellesse oliivikarva garaaži seina.   

Mohito sweater, boots / Lindex blouse / Zara jeans / H&M bag


FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

8 comments :

 1. Millisest mohito kauplusest sa oma saapad said? Ja kui palju kampsik maksis? Srry, et nii palju küsimusi. xd

  Btw näed väga kaunis välja ja värvid sobivad sulle! ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Mulle sobib see oliivikarva sein :D

   Viru keskuse Mohitost need. Loodan, et ei eksi, aga saapad olid 59 ja kamps 39, aga diil oli ka, et osta 2 ja siis teine on 50% soodsam :)

   Delete
 2. Anna kindlasti FB-s lärmakalt teada, millal müügiks olevate asjade albumi avad. Kuna oleme sama suurus, siis ootan väga seda albumit :D

  ReplyDelete
 3. Nii mõnusad pildid ja mõnus outfit ka. Ja see kott on lemmik!

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 4. Huuhh kuidas mulle outfit meeldib ja no ise oled ka väga kaunis!:)

  ReplyDelete