Pages

Search:

Sep 24, 2015

MOST BOUGHT BEAUTY PRODUCTS


Mille järele haarab poes Mari-Liis iga paari kuu tagant? Just nende pildil olevate! On tooteid, millega mulle meeldib katsetada ja aeg-ajalt mõne muu vastu välja vahetada, kuid on ka neid, millele asendajat nii kergesti ei leiagi. Kõik need neli, mis olen välja toonud, on minu kaaslasteks olnud pikki aastaid.

MaxFactor 2000 Calorie ripsmetušš - absoluutne lemmik! Minu silmis maailma parim! Konkurent puudub (PUNKT). Iga kord kui uue ostan, siis hetkeks mõtlen, kas ehk peaks neid rohkem võtma? Mis siis juhtub kui neid ühel päeval enam ei tehta?? Muidugi olen kasutanud pikemalt ka teisi ripsmekaid, aga see on hinges minu üks ja ainus.

Maybelline FIT peitekreem - omab mitut head omadust! Esiteks, see on ideaalne silmaaluseks peitekreemiks. Just õige toon minule, mitte liiga kollakas, mitte liige pruun, täpselt selline, mis vaja. Teiseks, peidab meeletult hästi kutsutmata punni ehk siis minu jaoks hea katvusega. Kolmandaks, hea väike kaasas kanda.

Dove summer glow kehakreem - teeb imesid! Kes teavad, need teavad! Kui nelja päeva pärast on vaja jumekaid jalgu, siis need sa ka sellega saad. Praegu meeldib mulle seda vähest  alles jäänud suvepäevitust turgutada, kuid ka see on varsti lännu. 

Placent Activ ampullid - minu kaaslaseks juba vähemalt viimased viis aastat. Kaheteistkümne ampulliga kuuri kasutan keskmiselt 6x aastas. Mul ei lähe kunagi meelest juuksuri suured silmad, kes soovis teada, mis vitamiine ma söön, et mul terve pea uusi juukseid täis on. Ampullide kasutamisel on kindlasti vaja püsivust ja kannatust. Tulemusi ei ole märgata kohe, vaid läheb veidi aega. Viimane kuur oli mul juuni-juuli-august ning juuksepiiril turritavad 6cm pikad uued juuksed.

Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

15 comments :

 1. Ma olen lugenud, et nii paljud kiidavad seda Dove isepruunistajat, aga siis näinud ka osadel pilte, kuidas kõik laiguliseks on jäänud. Ehk viitsid rääkida, kuidas saab end õigesti isepruunistada? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul ei ole see kordagi laiguline jäänud :)
   Kannan kreemi alati puhtale nahale. Üritan võimalikult hajusalt kõik ära kreemitada ja hiljem pesen käed seebiga. Mul ausaltöeldes nippi nagu polegi. Aga näiteks põlved ja küünarnukid kreemitan alati jäsemeid kõverdatuna hoides ehk sellised vao kohad tuleb hoolikamalt teha :D

   Delete
 2. siit listist on ka minu 2 suurt lemmikut, mida üha uuesti ja uuesti ostan: MaxFactori ripsmekas ja Dove isepruunistuv. tõesti head ja soovitan samuti! :)

  ReplyDelete
 3. Kõik peale ripsmeka on minu suured lemmikud samuti! Neid viskan ikka üha uuesti ja uuesti ostukorvi :) Ma ei tea, kuidas see ripsmekas minust niimoodi kaarega ainult mööda on läinud, olen maybelline'le truuks jäänud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Proovi järgmine kord ja siis anna teada, kas oli parem kui Maybelline oma ;)

   Delete
 4. Mina olen ka Placent Activ ampullidesse jäägitult kiindunud. Muidugi nendel hetkedel, kui uued juuksed otsaees turritavad ja olukord on võrreldav Piilupar Donaldi taguotsaga, siis noh..ohkan, et kas oli nüüd vaja või :D Aga muidugi kohe tuleb meelde, et oot-oot, mis vingud, uuuued juuksed!! :D

  ReplyDelete
 5. Ma ka sooviks rohkem isepruunistajast teada - mul nendega ainult halvad kogemused siiani. Nahale jääb vastik kärsahais ja valge voodipesu on rikutud. Just see viimane asi pani mind isepruunistajatest loobuma.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No, tuleb tunnistada, et seda lõhna tunnen vahel ise ka, aga samas see ei häiri mind. Olen teistel neid rante näinud küll ja need päris kohutavad. Samas ise oled ainult Dove'i kasutanud ja ma ei ole kordagi rante märganud.

   Delete
 6. Minul tekkis küsimus seoses juuksehooldusega. Kuna oled nii pikalt ühte toodet kasutanud, oskad ehk näpunäited jagada. Kui pika Placent Activ ampullide kuuri tavapäraselt teed? Ja kui pika pausi kuuride vahel teed, et juustele puhkust anda? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen kuulnud, et on neid, kes kasutavad 1 ampulli nädalas, aga mina kasutan iga kord kui pead pesen ehk siis üle päeva. Tõmban endale seitleid, et võimalikult peanaha ligidale määrida ja niisketesse juustesse. Tavaliselt kasutan 3 ampulli kuuri järjest, siis paar kuud ei kasuta, ja siis jälle uue hooga :) Aine ise ei ole absoluutselt rasune!

   Delete
  2. Aitäh vastuse eest! :) Proovisin ise ampulle esmakordselt kevadel, kuid vaid ühe karbikese jagu. Nüüd alustan uue hooga, loodan pikema kasutamise järel ka tulemusi näha!
   PS! lemmikblogi :)

   Delete
 7. Heihei :)
  Ma käisin poes spetsilaalselt otsima seda ripsmekat ja peitekreemi, aga ei leidnud :(
  Kust sa ostad neid?
  Lemmik blogi ;)

  ReplyDelete