Pages

Search:

Jul 17, 2014

Quick clicks before the sunset!

Eile käisin omale uut passi ja ID-kaarti tegemas, mis kujunes täielikuks rööviks. Siiani mõtlen, et selle raha eest oleks juba neli ilupatja saanud magamistuppa ja suuretoa diivanile. Oh well, vähemalt pilt tuli kordades parem kui see millega siiani olen ringi patseerinud. 
Päev tegi aga kannapöörde pärast Lindexi ja Seppälä showroomi külastust, kus ootas mind ees jõuluvana, kes mind kingitustega hellitas. Nüüd saan mõnuga kanda seda maailma cooli Lindexi jakki ja Seppälä pluusi. Suvi on küll käimas täies hoos (olin täna u. 2h rannas ja nägu peedistus), kuid mul on juba silm peale pandud mitmele sügiskollektsioonis olevale esemele, mida järgmistel kuudel luurama minna. Pildid on pärit eile õhtust Noblessneris, enne kui päike loojus. Seda ei olnud muidugi mahti pildile jäädvustada, sest Peetri Pizza mõlkus juba mõtteis (see meil maja all, no good).
jacket, belt- Lindex / top- Seppälä / bag- Mango / jeans- Pull&Bear / sunnies- Stradivrius

9 comments :

 1. Nägu peedistus! :D Väga mõnusad pildid ja ma eile unustasin öelda (ehkki vaatasin ja mõtlesin), et need on ülicoolid teksad!

  ReplyDelete
 2. Aga ma võin Sulle nüüd külla tulla, sest mulle tundub, et ma sain just teada, kus Sa elad. :D

  ReplyDelete
 3. Oh, ID-kaardi ja passi tegemine on röövimine! Ise tegin veel passi kiirkorras ning maksin hingehinda...... aga ilusad teksad tõesti :)


  www.cosmeticspower.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Elukaaslane käis just ka uut passi ja kaarti tegemas ja sain kreepsu, kui kuulsin hindadest. Mina, vana loll, arvasin, et sellised asjad saab.. tasuta? Või mingi teenustasu eest or something :D Vähemalt ei mäleta küll, et oleksin kunagi selliseid summasid maksnud. Võibolla petab mu mälu mind lihtsalt rängalt.. :D

  ReplyDelete
 5. Kust jalanõud pärinevad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kahjuks ei mäleta. Arvan, et SHU-st aga kuna ei ole 100% kindel, siis jätsin kirjutamata.

   Delete