Pages

Search:

Mar 23, 2014

the Wine on my lips

Eile oli päike silmaaugus ja oi kui mõnus see oli! Justkui kevade teine laine ning loodan, et selleks korraks see nii ka jääb ning lumega kohtume taas aasta lõpus. Eile märkasin, kuidas mu tukk on märkamatult kasvanud ning varsti pean hakkama kui kardinate vahelt välja piiluma. Piirama ma tukka ei lähe ning loodan, et suveks ulatub see mul patsi (pretty please!). Taas avastasin enda jaoks Avoni ''Oxford Wine'' huulepulga. Uskumatu, kuidas veel paar kuud tagasi ei tahtnud ma huulepulkadest midagi kuulda, nüüd aga enam ilma ei tahagi.
coat, scarf- Zara / purse- Pull&Bear / jeans- Mango / ankle boots- Reserved

10 comments :

 1. Väga ilus oled, huulepulga toon on hästi mõnus.
  Mina pelgasin ka kunagi huulepulki, kuid nüüd olen neist täiesti sõltuvuses. :)

  ReplyDelete
 2. Väga hästi sobib see huulepulk sulle :) Ja sul on kadestamisväärselt ilusad juuksed!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Suur aitäh! Salamahti loodan, et tukk kasvaks hästi kiiresti välja :)

   Delete
 3. Kaunis ja see huulepulk sobib sulle kui valatult:)

  http://mskiku.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Aga miks juba tukast tüdinud oled?

  ReplyDelete
 5. Kannan enamus ajast prille ja mulle meeldib pigem pikk kui lühike tukk, mistõttu vahel on veidi ebamugav kui tukk on ripsmetes ja prillide vahel. Samas olen kindel, et kui tukk välja kasvanud, siis tahaks seda tagasi..

  ReplyDelete
 6. Lõppematud tukaprobleemid! Kui ei ole, siis tahaks. Kui on, siis tahaks et juba välja kasvaks. Know that feeling oh so well :D Just vaatasin vanu pilte ja mõtlesin, et peaks ehk tuka tagasi lõikama aga enne suve ei ole sellel kindlasti mõtet! Siis ju just hea kõik juuksed näo eest ära panna (; See-eest sügiseks kõlab see mõte üsnagi ahvatlevalt. Damn, it's not easy being a girl!
  Vähemalt võin käsi südamel öelda, et Sina näed nii tukaga kui ka tukata imeilus välja. Aga peaasi muidugi, et ise õnnelik oleksid (:

  ReplyDelete