Pages

Search:

Mar 25, 2014

Hair Tech mini straightener

Korralik (khmm, suur) keraamiline sirgendaja on mul kenasti olemas, mis mul vannitoas tolmu kogub. Mul on endal sirged juuksed ja ma ei ole kunagi olnud tihe sirgendaja kasutaja, kuid alati on hea kui kõik on olemas igaks elujuhtumiks. Pärast seda kui omale tuka lõikasin, ärkan ma igapäev üles paabulinnuna. Paabulind on küll ilus, kuid kõigeks on oma õige aeg ja koht. Paabulinnu ajad on aga möödas, sest leidsin omale truu kaaslase minisirgendaja näol, mida on hea vajadusel kaasa võtta. Soetasin selle Hairline kauplusest Rotermanni kvartalist. Ühtlasi on neil ka e-pood ning nimetatud minisirgendaja leiab SIIT. Paabulinnust inimeseks saamine võtab kõigest max 2 minutit, sest sirendaja soojeneb juba vähemalt 40 sekundiga.

3 comments :

  1. Oh, kui hästi tean seda paabulinnutunnet. Umbes 1.5 aastat tagasi lõikasin endale tuka. Selle jaoks soetasin ka sirgendaja, mis kahjuks sai ostetud suurem ja raske oli sirgendada. Kuidagi sain muidugi hakkama kuid u poole aasta eest otsustasin, et tukk on küll ilus aga mina ei oska seda hooldada. Nüüd üritan tukka pikaks kasvatada, aga praegu näeb see superimelik välja :/ Loodan, et ta mul ruttu välja kasvab ka saan kanda ilma klabrite abita..

    ReplyDelete
  2. Kui ma ka läksin oma igivanalt sirgendajalt üle uuemale ei suutnud ma seda ära ülistada:D Uued soojenevad tõesti väga kiiresti.. eelmisel võttis soojenemine kuskil 10+ minutit aega:D

    http://meritique.blogspot.com/

    ReplyDelete