Pages

Search:

Mar 27, 2014

Sunglasses, where were U when I needed U!?

Oh meid, prillipapasid! Koguaeg on üks suur häda. Päikeseprillid võin ju kotti panna, kuid see tähendab seda, et ringi on liikumas pimekana, be aware! Muuseas, läätsekandjad, kas teie suudate terve päeva läätsedes vastu pidada? Kui jah, mis on teie nipid (a la niisutavad tilgad)? Mina ei ole seda kahjuks kunagi suutnud.
purse, jacket- Mango / skirt, boots- Zara / cardigan- random (Humana)

13 comments :

 1. Minu jaoks on näiteks tunduvalt ebamugavam päev otsa prillidega vastu pidada. See, et mul läätsed silmad on, läheb mul üldse meelest.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei tea, kuidas Sul, kuid minul mängib ilmselt rolli see, et teen tööd arvutiga ning päeva lõpuks tunnen, kuidas läätsed tahaks kuivusest justkui rulli keerata.

   Delete
 2. Mul on nii nõmedad prillid, sangad on jube paksud/laiad aga klaasid jälle suhteliselt väiksed. Olen nagu hobune silmaklappidega, vaatan nagu läbi mingi kasti. Samas läätsed ajavad mul paari tunniga pea valutama. Mitte kuidagi ei ole hea! :D Peab vist lihtsalt uued ja suuremad prillid ostma :D

  ReplyDelete
 3. Kas Sa kavatsed tuka välja kasvatada? :)

  ReplyDelete
 4. Ma tellisin lõpuks omale optilised päikeseprillid, aitab pimedaks olemisest päikeselise ilmaga. Instrumentaariumis saab praegu need 0€ga kaasa (kui just ei taha mingeid special klaase väga) tavaliste prillidega. Ma tellisin lisaks optilisele klaasile lisaks veel polaroid+ kriimustuskaitse päikeseprillidele + siis need tavalised prillid ja läks 270euri, ilma tavaliste prillideta oleks läinud 240euri. Olin selleks ikka säästnud ja kaua kaua kaalusin, kas raatsin ikka, aga no nüüd autojuhtimine pani viimase punkti otsusele alla, et suvel on vaja näha ikka kõike selgelt ja ilma piinadeta.

  ReplyDelete
 5. Ma kannan ka läätsi igapäevaselt, sest prillid on nii tüütud :D Tavaliselt on need mul silmas 12 tundi ööpäevas. Vahel suvel ringi reisides on tulnud ka ette, et läätsed on terve nädala silmas olnud. Niisutamiseks kasutan vajadusel niisutavaid silmatilku aga üldiselt pole probleeme olnud. Võimalik, et silmad on lihtasalt läätsedega niivõrd harjunud, sest olen läätsekandja juba 10 aastat.

  ReplyDelete
 6. Proovi ööpäevaringseid läätsesid päevaläätsedena. Väga head on Acuvue Oasys-e omad :)

  ReplyDelete
 7. Mina tellisin fotokroommsed klaasid prillidele.

  ReplyDelete
 8. Põhiõhk on ikka niisutusel, eriti kui töötad ka arvutiga, seega tuleb leida endale sobivate läätsede kõrvale sobivad silmatilgad. Küll on võimalik osta klaasid, mis muutuvad päikese käes, kuid mulle isiklikult ei meeldi see vahepealne olek neil üldse ja seega eelistan kas tavalisi prille või eraldi päikseprille. Läätsedest sooitaksin Acuvue Oasys´e omi, kõige soodsamailt saad need läätsed.com lehelt, olen mitmeid katsetanud ja juba väga kaua olnud truu just neile. Kasutan kuu ajalisi, kuna need on piisavalt õhukesed ja lasevad silmal hingata. Küll aga ei kasuta ma neid ikka iga päev, kuna arvutiga tööd tehes on parem lasta silmadel vahel läätsedest puhata :)

  ReplyDelete
 9. Ja ma ei annaks siin soovitusi, et on normaalne kanda läätsi nädal aega :S Mu mees ei kasutanud ka läätsi nii nagu peaks. Ja tulemuseks on silma-armistumine.

  ReplyDelete
 10. Ma kannan ka tööl/väljas käies alati läätsi ja pean pika päeva vastu küll, silmad kuivama ei hakka. Aga samas, kui koju jõuan (kas või keset päeva), siis vahetan kohe prillide vastu.

  ReplyDelete
 11. Ei sobi küll kasutamiseks kui läätsed silmas, aga kõige niisutavam on Recugel geel silmadele.

  ReplyDelete