Pages

Search:

Jan 6, 2014

power of Lipstick

Ma ei ole kunagi olnud suur huulepulkade sõber. Selleks on olnud mitmeid põhjuseid, millest mõned neist on a)mul on kitsad huuled b)kuna mul on kitsad huuled, siis mulle ei meeldi neid rõhutada c)that's about it. Viimasel ajal ehk olete tähele pannud, et olen enda jaoks huulepulga avastanud. Pilte vaadates pean tõdema, pole see värvitud huul mu näos üldsegi mitte paha. Mul on nüüd lausa 2!! huulepulka, millest teist näete ka peagi, kuigi toonid on neil äärmiselt sarnased. Järgmisena tahaks aga soetada midagi oranžikamat.  Viis minutit hiljem unustasin hoopis ära, et mul huuled on värvitud ning selle meenudes sukeldusin esimesse lähedalasuvasse peeglisse ja olin meeliduvalt üllatunud, sest midagi ei olnud muutunud ja värv ei olnud kadunud huulte pragudesse.
Kas teil on lemmik huulepulk, mis püsib veatult peal?
huulepulk- Avon ''Oxford Wine''

17 comments :

 1. Väga ilus toon ja sobib sulle hästi! :)

  ReplyDelete
 2. Nii ilus ja sul on supper pildid, meik on kah viimase peal kaunis lihtsalt! Nii mõnus jäine ja kaunis, justkui oleks päriselt talv :)!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vuoh, nii palju ilusaid sõnu korraga... super suur aitäh!

   Delete
 3. Huulepulk sobib hästi ja sul on ilusad suured silmad, ripsmed peaaegu kulmudeni :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seda olen ise ka kasutanud aga praeguseks otsas ja mõju oli vahepeal juba täitsa kadunud. Nüüd kasutan Placent Activ-i oma ja tundub, et jälle kasvavad vaikselt :)

   Delete
 4. Väga hästi sobib. Isiklikult meeldib ülemise pildi toon! :)

  ReplyDelete
 5. Tõesti toob imeliselt välja su ilusad silmad! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ma nüüd põnevil uusi toone katsetama!

   Delete
 6. Mul on see sama huulepulk ja mu arust niii ilus toon :) jaaaa muidugi sobib sulle see ideaalselt :)

  ReplyDelete
 7. pretty :)

  http://www.bloglovin.com/en/blog/4602025

  ReplyDelete
 8. Väga kaunis! Ning mina olen avastanud Adeni liquid huulepulgad, mis tõesti on PÜSIVAD, lausa raske neid maha saada :D Nad on küll veidi kuivatavad ja matid (kui ehk eelistad pigem pärlmutrit), kuid pigment on neil super hea ja väga mugav ka kasutada!

  ReplyDelete
 9. Sulle tõesti istub see toon! Minul on huulepulkadega umbes sama suhe, mis sul - pole eriline fänn, aga ometigi hiljaaega olen kuskilt just 2 tk hankinud - üks roosam, teine punane. Mõtlen küll, et kui välja lähen, tahaks, et pisut huuled ka näos oleksid (ehk siis et miski teeks näo ilmekamaks ning ei oleks nii igav ja surnud pale), kuid peaaegu iga kord eemaldan enamuse punasest värvist huultelt ikkagi enne kodust lahkumist ära. Kuidagi selline karnevali tunne on, vaatan peeglisse ja saan kohe aru - ahhaa, see siin on püüdnud ennast värvida! :D Äkki peaks lihtsalt teistsuguse punase tooniga katsetama, samas ma ei taha üldse poes nende bakteritest vohavate testritega mökerdada. Nokk kinni-saba lahti :)

  ReplyDelete