Pages

Search:

Jan 4, 2014

Sheinside // my 1st order

Jep, mõned päevad enne jõule tegin oma esimese Sheinside.com tellimuse ja kõik tänu sellele, et võitsin 100$ väärtuses tellimuse Teele blogist. Minul on see esimene kord välismaisest e-poest midagi tellida ning ootan põnevusega juba pakki, et näha ja tunda, kas tellitud esemed ka tegelikkuses nii head välja näevad. Ok, tegelikult nüüd päris esimene see ei ole, sest kunagi B-turult tellisin ühe kasutaja käest 2 pintsakut, kus üks oli hullem kui teine ja pärast seda mõtlesingi, et never again... Siiski peab tunnistama, et äärmiselt mõnus oli tooteid ''ostukorvi tõsta''. Annan kindlasti teada kui tavaar käes ning kuidas ka on!
Milliseid välismaiseid e-poode teile meeldib külastada ja kus kohast tellida? Kas suurused on paika pidanud? Kvaliteediga rahule jäänud?
Jakk US$64.9 / kaelakee US$5.18 / pluus US$27.26

10 comments :

 1. Mulle tundub, et mul on sama pluusi elektrisinine versioon - olen väga rahul sellega (:

  ReplyDelete
 2. Eks tellinud olen ikka aga uutest kohtadest ei julge tõesti alati tellida.www.clothingattesco.com on päris mõnus koht, olen alati väga rahule jäänud. Kvaliteet on erinev mõnikord parem mõnikord halvem, suurustega täpselt sama jama :)

  ReplyDelete
 3. Võitsin samuti Sheinside'i kinkekaardi Liina blogist, ning tellisin endale hulga kaupa. Võib öelda, et pooltega jäin rahule. Üks kleit oli täiesti korralik ja heast materjalist, teine jällegi nagu öösärk. Kõrvarõngad on imeilusad, aga nii rasked et kukuvad lihtsalt paari minuti pärast kõrvast välja :D Kaelakeedega on samuti nii, et üks on täielik pärl, teist ei kanna vist kunagi.
  Loodan et Sinu asjad on korrlikumad ;)

  ReplyDelete
 4. Tellinud olen päris palju. Vahel olen hästi vahvaid asju leidnud www.everything5pounds.com 'ist. Kvaliteet on seal täitsa okei, sõltub muidugi asjadest. Aga netist tellimisega on küll see, et you never know mis sa sealt saad.

  ReplyDelete
 5. Väga ilusad asjad oled välja valinud!
  Sellel jakil olen minagi pikalt silma peal hoidnud, aga no ei julge tellida sedasi huupi. Jään huviga ootama postitust päris asjadest :)

  ReplyDelete
 6. Ma olen alati tahtnud just riideid tellida, aga tihti on nii, et nende parimate allahindluste aeg enda rahakott ei luba ning siis hiljem on kuidagi liiga kallid hinnad. Aga kosmeetikat olen küll postiga saanud ning siiani on väga hea kogemus, pakis täpselt see, mis pildil - mida paremat tahta? :D

  ReplyDelete
 7. Mina olen tellinud ebayst, nextist ja ASOSest hulgaliselt riideid. Üldiselt olen rahule jäänud, aga mõnel tootel on kvaliteet kehv. Ükskord sain ebayst pikkade varrukatega kampsuni asemel lühikeste varrukatega kampsuni. Kisendasin veidi ja sain ka õige kampsuni, st tellisin ühe, aga sain kaks kampsikut, win-win :D
  ASOSest olen palju kleite tellinud, ükskord sain aga tellitud kleidi suurusele 12, kuid tegelikult ei läinud see isegi suuruses 8 olevale neiule selga :D risky business see e-shoppamine! :)

  Sinu jakki tahaks Sinu seljasj uba küll näha, pildil üliilus!

  ReplyDelete