Pages

Search:

Mar 1, 2017

COLORISTA & MERMAID HAIR


DON'T JUST #DIY 
#DOITYOURWAY

Käsi püsti, kes minuga instajuttude vahendusel Riias käisid! Nagu eelmises postituses kirjutasin, käisin esmaspäeval Riias, kuhu olid L'Oréali uue COLORISTA sarjaga tutvuma kutsud baltikumi blogijad. Enne sõitu ma muud ei lootnud, kui et saaksime ikka ise ka värve proovida. Õnnestuski!

COLORISTA sari on täielik mermaid hair inspo! Sarja kuulub nelja erineva tasemega toodet:
SPRAY - 1 DAY - Kiiresti peale. Kiiresti maha. Kaob ühe pesuga.
WASHOUT - 2 WEEKS - Kulub pestes järk-järgult. Püsib keskmiselt 10 pesu.
PAINT - PERMANENT - Värvi juukseid nagu proff. Püsivärv!
EFFECT- LIGHTENING - DIY blondeerimine + sobiva efekti valimine (nt ombré või balayage).

Toonide valik on tehtud mõeldes nii heledatele kui ka tumedatele juustele. Pakendi taga on ka pildid, kuidas toode jääb erinevat värvi juustele ning sisaldab kõike vajalikku värvi pealekandmiseks (pintsel, kindad jne). Samuti kuulub sarja spetsiaalne shampoon, millega vajadusel saab kiirendada värvi kulumist. Kui Riias olles rokkisin sinise spreiga saavutatud tulemusega, siis eile ja täna otsustasin roosa kasuks. Olen sarja tulihingeline fänn! Just seetõttu, et värvidega mängimine on tehtud nii lihtsaks ja nauditavaks.

COLORISTA tooted on müügil Kaubamajas ja Selverites.
FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

6 comments :

 1. Idee on hea, aga mulle endale isiklikult ei istu see tekstuur, missuguseks juuksed muutuvad spreid kasutades. Aga spreiga ilmselt muud varianti ei olegi, sest värv jääb ikkagi juukse pinnale kihina.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kas sa oled Colorista spreid proovinud? Ise mõtlesin täpselt sama Riias olles! Astusin ühe lätlase juurde, kes seal oli modelliks ja küsisin enne ise sprei kasutamist ''Kas tohin su juukseid katusuda?''. Mina olen kolmandat päeva spreid kasutanud ja käsi südamel, sel ei ole seda teksuuri, mis sa silmas pead, muidu ma ei kasutaks seda mitmendat päeva järjest ;)

   Delete
 2. Tere!
  Tahtsin küsida,et kas see on normaalne kui peale seda sprei maha pesemist jäävad juuksed õliseks natukene nagu sealt kohast kust pihustasid seda spreid??

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei!
   Ma ei mäleta, et mul oleks õliseks jäänud. Kahjuks ei oska öelda. :(

   Delete
 3. Aga nt kus saaks välja uurida kas see peabki nii olema või lihtsalt tegin midagi valesti?
  Kas teate? :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei tea kahjuks. Tuleb juhendis näpuga järge pidada. :D

   Delete