Pages

Search:

Sep 12, 2016

BODYCON DRESS x PASTEL LEATHER

Tänane lõunatund osutus hoopiski ilutunniks, sest külastasin uuenenud Lushi kauplust Foorumi keskuses, kus uudistamist vajasid värsked sügistooted. Ka seekord sai kindad kätte ning meisterdatud jumalikult lõhnavad vannipommid! Natuke saab aimu minu instagramist, kuid videote nägemiseks otsige mind snapchatist (suvimariliis).
Kõik täna käidud vahemaad punktist A punkti B möödusid mõttes ropendades. Need bodycon kleidid on nii ebamugavad! Iga kümne sekundi järel peab nagu tola kleiti allapoole sikutama. Never again! 

Asos jacket / H&M dress / Mango vest / Reserved boots, bag / Lindex sunnies / Christian Paul watch
FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

14 comments :

 1. Sellises pikkuses kleidid on mu lemmikud, sest ei tõuse väga üles. Ilmselgelt pean seda H&M-i piiluma minema. Üha rohkem kasvab minus kleidihull. Muidugi super kaunid pildid ja armas sina, nagu alati! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Okoobrikuu keskel lähen oma asju müüma ning see kleit saab ka mõne euroga müügis olema ;) Kui rohkem infot, siis kuulutan kindlasti müüki blogis/facebookis/instagramis ka!

   Delete
 2. Aaah, sul on nii mõnusad pildid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo, aitäh! Liis, mulle meeldivad sinu pildid ka alati väga!

   Delete
 3. Aga beauty beats comfort, ei? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nein, mitte minu jaoks! Selle kleidiga on finiito :D

   Delete
 4. Kas sul on põhjatu riidekapp? :)
  Alati kaunis Mari-Liis :))

  ReplyDelete
 5. Jaaaaa, ma alati mõtlen sama!!! Nii ilusad näevad välja, aga noo ei jaksa aluäärt kogu aeg jälle alla tirida :( Ja siis avastangi end jälle mõtetes, et kuidas teistel nad nii ilusad seljas on...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eksole! Eks väga palju sõltub materjalist, lõikest,tegumoest, sukkadest jne, sest suvel sai teist taolist kleiti kantud ning ei mäleta, et oleksin sellist vaeva näinud kui nüüd selle kleidiga :D

   Delete
 6. Replies
  1. See kleit kahjuks juba natuke vana, aga müün selle oktoobris kirbuturul maha ja kindlasti jagan turu kohta enne infot ka kui see 100% kindel :)

   Delete