Pages

Search:

Jun 27, 2016

FAVOURITE NUDES x ROSE GOLD


Juba mõnda aega olen lootnud leida heledas toonis mahukamat kotti. Kõik suuremad ja praktilisemad käekotid on ikka sattunud olema pigem musta värvi ning viimasel ajal on see mind häirima hakanud kui olen kandnud pastelseid ja helgemates toonides riided. Must kott hakkas mõjuma kuidagi kriiskavalt ning hele kott tundus olevat just see, mis puudu oli. Enam mitte! Piltidel oleval kotil on kaasas ka pikem crossboby sang, kuid hetkel olen sellest loobunud.

Mulle tohutult meeldib piltidel seljas oleva beežika jaki lõige ja struktuur, mis hoiab kenasti vormi. Plussiks on muidugi ka suured taskud, mis mahutab ära ka suurema telefoni. Ehetega liiale ei läinud ning kaelakee kaunistas seekord hoopiski kätt ja ausalt öeldes näengi ka tulevikus seda just käel kandmas. Nüüd tuli igatahes tahtmine kaelakee varudes sobrama hakata ja vaadata, mida kõike veel käe ümber kerida annaks!

Wearing everything from Reserved.
Postitus on koostöös Reservediga.

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

8 comments :

 1. LOVE IT! Kogu kombo on super mõnna, aga eriti fännan jakki ja sandaale! (PS: tahtsin esialgu telefonist läbi Bloglovini kommenteerida, aga AC pani jaki asemele küll jälk ja siis käkk ja siis lõpuks ei toiminud see kommenteerimine mul üldse :D)

  ReplyDelete
 2. Nõustun Liinaga, jakk ja sandaalid on imelised! :)

  ReplyDelete
 3. Super outfit! Kott tõesti väga kena ja sandaaaaaaaliiiiid! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Juhhei, aitäh! Muideks, need ka max mugavad ja paar päeva tagasi jäi silma, et Reservedis allahindlused ;)

   Delete
 4. Jakk on super äge! AGGA - Giiiiiirl, loving your new blog theme!!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Mul nii hea meel, et sa seda tähele panid! Olen aaaaaaastaid tahtnud muuta, aga noh, leidisin miljon põhjust, miks ei saanud jne, aga nüüd hiljuti võtsin end kokku ja tegin ära. Nipet-näpet veel nokitseda, aga mulle ka väga uus meeldib! :)

   Delete