Pages

Search:

Jun 6, 2016

COOL VIBES ONLY


Taaskord üks mõnus nädalavahetus seljataga, mis annab uude nädalasse uut energiat. Naudin ka neid päevi, kus mitte kui midagi tegema ei pea ning võib lihtsalt ja süümekateta vedeleda ja vegeteerida ning vahepeal aknast piiluda, kuidas meespoolel aias see grillimine ka läheb. Just nii see pühapäev mööduski, sest äkitselt meenus mulle aastaid ja I mean aaaaaastaid tagasi vaadatud sari The OC, mille igatsus mind äkitselt tabas. Esimesi osi taasavastades olin lausa nii sillas, et mõned õnnepisaradki said valla... naised.

Riietus seekord ääretult casual ja miski, milles elan ilmselt rohkem kui paar korda nädalas. Näiteks, hetkedel kui ma-ei-tea-mida-selga-panna on alati safe valik vana hea boyfriend-stiilis teksa, valge topp ja must nahktagi!

Zara jacket / Vero Moda shirt, necklace / Reserved jeans, bag / Asos sneakers / Vans sunnies

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

10 comments :

 1. Need tennised on ülicoolid ;)

  ReplyDelete
 2. Väga lahedad teksad! :)
  Ma ka eile vegeteerisin. Osalt seetõttu, et Fox kanalilt tuli Wayward Pines 1. hooaja maraton ja teisalt ei lasknud väike palavik päeva aktiivsemalt nautida.

  ReplyDelete
 3. Kuidas on zara riiete kvaliteet? Poes on ilusad asjad kuid kvaliteet on selline...küsitav. Huvitav on just see, et välismaalt ostetud zara adjad pidasid vastu mitu-mitu aastat ja nende kandmine lõppes ainult selle pärast, et riided jäid väikseks. Muidu olid ideaalsed ja nägid välja nagu päeval mil need ostetud said. Eestis zarast ostetud pluusil oli peal inglise keelne grammatikaviga mis hakkas häirima, teine pluus hakkas ka peale lühikest kandmist üsna räbal välja nägema ja zarast ostetud teksad olid poole aastaga kulunud ja katkised...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eks see väga oleneb asjast. Näiteks, kõik tagid ja teksapüksid, mis olen Zarast ostnud on väga hästi vastu pidanud ning ühed minu lemmikud. Kindlasti leidub seal ka esemeid, kus ehk niidid tolknevad jne, kuid seda võib juhtuda igas poes. Igatahes ei ole mina siiani tähele pannud, et esemed, mis ostnud olen kuidagi halva kvaliteediga oleksid.

   Delete
 4. Oleksid ehk nõus lähemalt rääkima enda piltide retouchimisest*? :) Mida sa selleks kasutad ja kas kasutad mingeid kindlaid filtreid? Kui siis milliseid või missuguseid atribuute muudad :) Su pildid on nii mõnusad ja instagrami feed lihtsalt super! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Blogis olevad pildid on tehtud Canoni kaameraga. Adobe photoshopis veidike krutin kontraste ja valgust ning siis tõmban mõne VSCO filtri (kindlat lemmikut pole) telefonis peale :D
   Instagrami piltidel panen ka VSCO filtri ja siis krutin neid insta heledusi ja tumedusi omale sobivaks :)

   Delete