Pages

Search:

May 25, 2016

EVERYTHING FLOWFY GOES


Mina oma lemmikutes! Mis siis nendeks on? Esiteks, õhulised, kerged ja lendlevad pluusid! Minu põhjatus garderoobis naljalt ümber istuvat pluusi ei leia. Ma lihtsalt ei tunne end neis mugavalt. Ahistavateks ma neid päris ei nimetaks, kuid kindlasti on minu eelistus ese, milles tunnen end hästi ja selleks on midagi kergelt lendlevat. Jumaldan piltidel oleva pluusi šifoonist detaile allääres ning lõhikuga seljaosa. Äärmiselt lihtne, ent naiselik. Teiseks lemmikuks on narmad, kõik narmad mulle! Uskumatu kui palju iseloomu võib ühes esemes peituda ning võime teha üks riietus väikese detaili näol omanäolisemaks. Suureks plussiks on muidugi ka koti suurus, mis mu elu siiani on kenasti ära mahutanud.

Eelmise nädala jätkuks on ka see nädal äärmiselt tegude rohke. Esmaspäeval sai külastatud Coca-Cola pop-up poodi, mis jääb avatuks kuni 5. juunini iga päev kell 11-22. Tasub kindlasti piiluma minna, sest müügil on palju kihvte logodega pluuse, pusasi, jalanõusid jne. Neljapäeval kell 12 on menuka Urban Decay boksi avamine Tallinna Kaubamaja ilumaailmas, mis on avatud kõigile ning mille FB ürituse leiab siit. Õhtupoole on ootamas blogijatele suunatud event, kus on kohal ka Urban Decay rahvusvaheline meigikunstnik Jillian Ward, mis tõotab tulla igati huvitav.  Ilu-uudistega on järjekorras ka Lancome, kes reedeks on saatnud kutse brunchile ning kaasblogijatega on fun times alati garanteeritud! Kõige toimuvaga püüan ka teid snapschati (kasutaja: suvimariliis) vahendusel  kursis hoida!

Wearing Vero Moda from head to toe.
Riietus valitud Vero Moda kauplusest kingitusena.

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

9 comments :

 1. Oooo, see pluuuuuuuus! Ja Sa paned lõpuks vist igaühe narmaste osas leebuma! Kaasa arvatud minu :D Kui instas seda kotti nägin siis vaatasin küll nii, et silmad särasid peas :D Muidu on narmad mind pigem külmaks jätnud.

  ReplyDelete
 2. I love this outfit. :)

  http://nikolinahajdinic.blogspot.hr/

  ReplyDelete
 3. Minu jaoks on täielik müsteerium alati olnud, kuidas ilusaid krunne teha... mul need kohe üldse ei õnnestu. Sinu oma on nii ilus jälle!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Krunn on minu jaoks see comfort zone, all day everyday. Minu jaoks suurim challenge on juuksed lahti olla, ma pole kunagi juuksed lahti, aga niiiii väga tahaks, aga ma ei oska siis kuidagi olla ja jube ebmugav on :D #problems

   Delete
 4. Tõesti nunnu-krunnu! Ja tänu Sinule olen minagi narrrmaid armastama hakanud ja narmastega asju poes vaatama hakanud. Aga deem, kunagi ei leia nii ilusaid asju nagu Sul. :D :D

  ReplyDelete
 5. Kus nii coolid jalanõud võib leida :)?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vero Modast ning sellised on ka musta ja hõbedaga ;)

   Delete