Pages

Search:

Dec 9, 2015

IF IT'S PINK, I WANT IT.


Sulle kuluks ära paar head tujutõstvat komplimenti? Roosa mantel tõttab appi! Elasin kunagi üleni roosas toas ja üldsegi oli roosat igal nurgal. Pole ime, et ühel hetkel roosamanna üle viskas ja mulle võõraks jäi. Nüüd, aastad hiljem, on pastelne roosa mul jälle silmapiiril ja mitte ainult riietuses, vaid plaanin seda ka sisustuses kasutada. Ausõna, ma hulluks ei lähe, aga väiksed detailid ilmuvad elamisse kindlasti ja tulemust näete ka teie! Ärge ainult ootepositsioonile jääge, sest sisutama ei saa veel hakata nii pea. Küll aga loodan nädalavahetusel facebooki mõned kaadrid lisada, et progressi jäädvustada ja nendega vastata küsimustele ''kuidas teil remondiga läheb?''.

Reserved coat, bag / Lindex sweater, bracelet / Zara jeans / Mohito boots / Daniel Wellington watch / Aldo sunnies

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

13 comments :

 1. Ooo ja see roosa uks taustal... lahe! :)

  ReplyDelete
 2. Jaa, see taust läheb eriti hästi outfitiga kokku :) ilmselgelt pole see juhuslik! i like i like i like. everything :)

  ReplyDelete
 3. Nii nunnu riietus ja pildid! Mulle on ka roosa viimasel ajal aina rohkem meeldima hakanud, eriti tahaksin sellist mõnusalt vanaroosat pehmet ja suurt kampsunit :)

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaaa! Mul on tunne, et tean täpselt, millist roosat sa silmas pead!

   Delete
 4. "Nunnu" oli esimene sõna, mis pilte vaadates pähe tuli :) Tõesti kogu outfit on väga armas ja tundub mõnus. Ning rääkides roosast - oeh, see mu totaalne lemmikvärv ning isegi selle aasta jõulukuusel on roosad tuled (piilu mu blogisse ;)) aga rääkides kodusisustusest, siis mul seda kodusisustuses ikka on omajagu, elukaaslane ei ole vaimustuses, kuid ta juba harjunud sellega :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ma roosaga üritan liiale mitte väga minna, pigem panen rõhku detailidele, nagu padjad, pleedid, lillevaas jne. Apppiii, tahan juba nii väga, et nii kaugel progress oleks :D

   Delete
 5. Väga ilus mantel, mulle meeldivad need värvid hall ja roosa. Sobib Teile väga väga)

  ReplyDelete