Pages

Search:

Sep 21, 2015

ESSENCE KINGILOOS


Kõik on uus septembrikuus. Võib küll nii öelda, sest uue sügis-talvise kollektsiooniga on väljas ka Essence! Miks mitte ennast natuke poputada, proovida uusi tooteid ja katsetada uusi värve?!

Seekord toimub kingiloos minu instagramis SIIN, kus on võimalik endale ja oma sõbrale võita Essence ilutooteid! Võitja kuulutan seal samas pildi all 27. septembril!
PS: Kingikott sisaldab üllatusi!


Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

4 comments :

 1. Kui päris aus olla, siis ma pole ühtegi essence toodet kunagi proovinud. Need ständid, mis kauplustes püsti on, näevad nii kirjud ja "made in china" välja, et olen alati suure kaarega mööda läinud. Vb peaks asja rohkem süvenema... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina olen truu nende toodete kasutaja! Absoluutsed lemmikud on huulepulgad! Lisaks kasutan igapäevaselt põsepuna ja ka lauvärve. Essence on selles osas suureks üllatajaks, et hind ei jää kvaliteedile alla. Kusagil jäi silma, et keegi rääkis, et nende lauvärv pidi pudenema, aga käsi südamel- minul ei pudene! Vb see inimene, ei kasutanud näiteks jumekat, sest mina panen alati enne lauvärvi peale kandmist õrnalt laugudele ka jumetuskreemi :)

   Delete
 2. Nii ilusates toonides kollektsioon! :)

  ReplyDelete