Pages

Search:

Jul 3, 2015

My 1st Asos.com purchase!

I dit it! Eile leelotasin, kuidas ma ei suuda seda esimest Asose tellimust kuidagi sooritatud, sest kahtlused närisid seest. Otsustasin, et enne ma ei tõuse, kui vähemalt üks asi on ''korvis'' ja tellimus tehtud. Kui aga juba tellida, siis ikka rohkem kui üks asi, eks! Mida rohkem tellid, seda rohkem on lootust, et küll midagi ikka sobib. Nii see sõrm saatanale antud saigi!
Nüüd pole muud, kui ''kerges'' uudishimus pakki oodata. Panustan, et kõige paremini sobib pluus, sest see on niigi lohva ja väga mööda sellega vast panna ei anna. Tagiga on juba veidi keerulisem. Sellel võib olla sada häda: varrukad pikad/lühikesed, õlad valedel kohtadel, paha materjal jne. Usun, et kõige rohkem panin puusse kleidiga. Eks ma siis annan teada kui kaup kohal ning tellimus nr 2 soolas (hahaha).
Olen juba nädalavahetuse lainel ning ei jõua starti Viljandisse ära oodata ja loodan, et teie nädalavahetus tuleb sama mõnus kui minul! Cheers!


PS: käimas on KINGILOOS!

6 comments :

 1. Esimene Asose tellimus? Kuidas sa siiani hakkama oled saanud? :D
  Loodan, et su asjakesed sobivad ja kui tõesti selgub, et see imeilus kleit millegipärast ei sobi, siis tea, et ta uus omanik on juba ootamas (mina).
  -P.
  www.bowtiediary.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaha!! Ma ise ka ei tea! Ma olen ikka see tüüp, kes tahaks 20 asja kabiini viia ja proovida ja vaadata... Netis käin niisama end piinamas :D

   PS: kleidi osas siis ära ehmu kui sul seljas elama hakkan! ;)

   Delete
 2. Appi kuidas sa raatsid veri moda olematu kvaliteedi eest 50 euri valja kaia?:D nende aledel ju maksavad asjad ju mingi 10 eur

  ReplyDelete
 3. Lahe vaadata, et eelmises postituses vaatasid värvilisi asju ning lõpuks sai praktiline meel võitu ning hall, must, khaki sai tellitud :D Mul juhtub päris tihti nii.

  Aga ma kohati pole Kerloga nõus - Asoses on palju parem valik Vila/Vero Moda asju kui Eestis. Palju trendikam ja nooruslikum - meil on selline vanamoodne ja 20a sama stiili asjad müügis. Nende ostujuht peaks natuke tootevaliku üle vaatama :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tundub jah, et kui asjaks läheb siis valik jääb ikka selle peale, mis on rohkem my cup of tea :)

   Kleit videos nägi väga hea välja seega on lootus kõrgel, aga kui jäängi pika ninaga siis teinekord olen ehk targem :D

   Delete