Pages

Search:

Jun 29, 2015

My summer hairstyles / Garnier Fructis Thick & Gorgeous


Juuni alguses tõi naeratuse näole pakk, mis sisaldas Garnier Fructis Thick & Gorgeous juuksehooldussarja, mis sobib ideaalselt kohevate soengute tegemiseks. Ma ise ei ole väga ekstravagantsete soengute kandja (kindlasti oleksin, kui neid teha oskaksin), seega näitan teile kahte oma igapäevast ja lihtsat soengut. 
Kõige enam kannan soengut, mille olen nimetanud palmiks. Mulle meeldib kanda juukseid lahti, kuid väljakasvavat tukka kinni, palmik on ideaalseks lahenduseks. Patsikummi katan juuksesalguga ja kinnitan klambriga juustesse, vuolaa. Punutist olen hakanud kandma aina enam. Lisaks on see ka minu kodusoeng, parajalt lohva juukseid koos hoidma ning pea ei hakka valutama. Minu punutis peab alati olema küljel. Aeg-ajalt lööb minus välja kiilaka sündroom, mis tähendab, et juuksed peavad koguaeg näha olema. Näiteks, krunni kandes peab see nii pea tipus olema, et terve maailm selle ära näeb (mhmm).
Thick & Gorgeous juuksesari andis juustes kohe tunda. Kuidas? Enim märkasin seda, et juuksestruktuur oli pärast vahendite kasutamist konkreetne ja tugev. Minu juuksehooldus rutiin sisaldab alati šampooni, palsamit ja õli/seerumit otstele. Vähemalt 1x nädalas kasutan maski ja kuumtöödeldes alati kuumakaitset. Eriti volüümikad jäävad juuksed kui kasutada juustesse jäetavat föönitamiskreemi, mis loob juustesse massi ja ühtlasi tagab ka kuumakaitse. 

Vaata lisaks sasipea ja kalasabapalmiku õpetust.
 Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

PS: Käimas on KINGILOOS!

16 comments :

 1. See viimane soeng on nii mõnus! Kahju, et ise ei oska mitte midagi peale hobusesaba ja tavalise punupatsi teha...viitsimist ka muidugi ei ole, et õppida, sest iga kord kui ma üritan, siis ma vihastan, sest ei tule välja nii nagu tahaks :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul endal ei ole ka kunagi püsivust uusi katsetada, alati sada häda: juuksed jonnivad, käed väsivad ära jne. Teiste peal alati aga nii ilus vaadata :D

   Delete
 2. Nii kiftid pildid! Kas uuuus kaamera? :) Ja te kutsaga nii numpsod ikka. Ta nii suureks kasvanud juba. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Kaamera on vana, kuid pildid lisavad Joffele kilosid juurde xD

   Delete
 3. Väga äge! Võiksid esimesest stiilist teha ka õpetuse, katsetaks järgi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See on mega kerge, üritan see nädal selle kolme kaadriga üles võtta ;)

   Delete
 4. mis kaamerat kasutad ja kas tuunid oma pilte ka? kui jah siis mis programmiga ja mida tavaliselt teed? Super ilusad pildid ja sina ka muidugi!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kasutan oma vana kaamerat Sony hübriidkaamera NEX-3N kere + SELP1650 objektiiv. Adobe Photoshop CS6 mängin kontrasti ja valgusega. Kasutan ka telefonis olevaid filtritega app'e, näiteks VSCOcam. Aitäh ilusate sõnade eest! :)

   Delete
 5. Vuntsipilt on nii kihvt ja see punutis nii ilus! Ma kuulun samuti sinna punti, et mõistan ise ainult hobusesaba ja tavalist punupatsi teha aga teiste uhkeid soenguid alati nii ilus (ja veidi kademeel otseloomulikult ka) vaadata. (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Naljakas, kuidas alati kukub see pilt justkui kõige parem välja, mis on niiöelda kogemata tehtud, aga aitäh :)

   Delete
 6. See punutis on nii lihtne, samas niii ilus, mulle väga meeldib! :)

  ReplyDelete
 7. Aitäh inspiratsiooni eest, nii imelik, kui see ka pole, ma ei ole ise selle peale tulnud, et pats ühele küljele punuda :)

  ReplyDelete