Pages

Search:

Aug 24, 2014

Estonia's Next Top Model @Lindex & Seppälä Showroom

Joffe on mul äärmiselt tubli kutsikas! Käis minuga nädal aega tööl, sõidame nii bussi kui ka autoga. Külastasime Lindex & Seppälä Showroomi, et näha Jean Paul Gaultieri disainitud kollektsiooni. Oleme käinud poes, pangas, restoranis ja isegi pulmas! Mul on ääretult heameel, et ta armastab inimesi. Ta kuuletub imeliselt oma nimele ja reageerib alati kutsumisele.
Kui kellelgi on kutsika võtmise või kasvatamise vms kohta küsimusi, siis tulistage julgelt!
Photo by Evamaria Elisabet Keränen
Lemmik stange Lindexi & Seppälä Showroomist! Julgelt sügisene, palju triipe ja massiivsust. 8. oktoobril avaneb kõigil võimalus neid ise näppima ja proovima minna. Kollektsiooni kuulus ka  kaunis pesu, kuid noh, ma pidin koeral silma peal hoidma. Lisaks sellele, et 874275 silmapaari tema järele vaatas.
Photo by Anete Palmik. Tänu Anetele ma omale beebi saingi! Anete perekoer on Joffe vanaisa :)
 Photo by Anete Palmik
skirt- Zara / blouse- H&M / glasses- Guess / watch- Reserved

10 comments :

 1. Oleks ma enda Annuga tulnud, oleksid nad kindlasti koos tegevust leidnud. Talle meeldivad loomad ja üldjuhul loomad ka huviga vaatavad, et kes see teine samasuurune tegelane on. :D
  Igatahes väga armas kutsu. :)

  ReplyDelete
 2. Nice outfit! Jean Paul Galtier x Lindex collection must be great, I definitely need at least one of those stripe cardigans in my life :D

  ReplyDelete
 3. Tore oli Joffega tuttavaks saada. Loodan temast veel palju lugeda!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Rõõm! Ta mu kaasautor nüüd. Kohtute veel hulgi ;)

   Delete
 4. Nii palju kui ma selle kollektsiooni pilte näinud olen, siis see triibuline stange tundub kõige kõige lemmikum. Ja Joffe on maailma armsaim kutsikas lihtsalt! Oled üks õnnelik koeraemme (:

  *Merrific*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, need imelised triibud ja üks õnnelik mutt kah xD

   Delete