Pages

Search:

Jul 14, 2014

New beginning!

Sõbrad instagramis (suvimariliis) juba teavad, et ma kolisin. Rõõm on täpselt nii suur kui esimesel pildil olev naeratus! Veel veidi nokitsemist ja palju asju osta ka vaja, kuid kodu tiitli pälvis see juba esimesest sissekolimise päevast. Mis on teie lemmikud kohad Kalamajas? Olgu selleks kasvõi söögikoht, turg, pood, park, tänav, you name it!?
Tänasest naudin ka oma kuuajast puhkust, kuhu sisse mahuvad perega reis Taani ja sõbrannaga lend Hispaaniasse! Kõike head on korraga liiga palju, et ma lihtsalt pulbitsen õnnest. Kui yrno nüüd ka end kokku võtaks ja siia Tallinnasse rohkem päikest ja vähem pilvi tooks, oleks kõik max ideaalne.
top- H&M / jeans, sweater- New Yorker / bag- Seppälä / sunnies- Stradivarius

10 comments :

 1. Palju, palju õnne uue kodu puhul! Ja ilusat puhkust (:

  ReplyDelete
 2. Congrats kodukese puhul, kindlasti saab teil olema väga põnev seda kahekesi järjest rohkem enda nägu muuta (: ning sellise pika puhkuse üle poeb mul küll pisike kadeduseuss sisse! Mõnusat nautimist!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üks päev on möödas ja juba on tunne, et see aeg tõttab liiga kiiresti :/
   Aitäh!

   Delete
 3. juuhuu, väga vinge! paluks siis sisustuspostitusi ka, ma olen ka just remonti alustamas ja üleüldse on koduteema üks mu lemmmmmikutest :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kindlasti üritan ka mingis järgnevas postituses kodu näidata :)

   Delete
 4. I'm so happy for you! Ja nii hea meel on näha sind aina seda kotti kandmas, tundub, et see leidis ainuõige omaniku! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oli nagu juba aeg ka! See kott on üks mu lemmikuid ;)

   Delete
 5. Kas päris enda korter või üürite? Nii äge! Jään siis sisustusteemalisi postitusi ootama:)

  ReplyDelete