Pages

Search:

Apr 16, 2014

Short skirts and sunnies. One step closer to summer!

Kas päikeseprille peab olema 85735739683 paari? Umm, ja? Ei? Rahulolu piilub igatahes naeratuse tagant küll. Minu uusim Lindexi seelik (Kate Hudsoni kollektsioonist) sai täna nii palju komplimente, mis panid juba hommikul kergelt muhelema. Selles seelikus tunnen, et ma justkui hõljun ringi liikudes. Päikeseprillid, lendlevad õhulised seelikud, kõik toovad suve sammu võrra lähemale! Ainult tukk ei taha veel patsi ulatuda, kuid ehk suveks ikka jõuab.
sunglasses- Mohito / cardigan- Monton / skirt- Lindex / boots- Zara

4 comments :

 1. Kui sirge tuka lõikasid tundus see nii võõras ja mina näiteks ei harjunudki ära sind piltidel nii nägema. Aga praegu see kuidagi juhuslikult küljele lükatud (ma ei tea kui juhuslik/taotuslik sätitamine tegelikult toimus) on üliarmas. Niiet, pole üldse hullu, et patsi veel ei mahu - nii on väga nunnu! :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Siregt tukka saigi kahjuks/õnneks päris vähe kanda, sest nüüd see juba peaaegu üle silmi. Väljakasvatamise protsess on ka omamoodi meeltmööda, sest see on ka midagi uut :)

   Delete
 2. Tead ma olin algusest saati suhteliselt kindel, et tukaperiood Sul kaua ei kesta :D ma ei tea miks nii arvasin, vb sellepärast et ise lõikasin ka u 2 a tagasi paksu sirge tuka ja suutsin seda kanda kuskil 2-3 kuud. Tukk ON lahe, aga sellega on ikkagi liiga palju jamamist :D
  PS. Armas oled ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõsi, kellegi teise tuka peale kade olla on palju coolim kui ise seda kanda :D

   Delete