Pages

Search:

Feb 23, 2014

KINGILOOS // ilutooted

Täpselt nii nagu lubatud, algab kingiloos! Võita on võimalik kõik, mis piltidelt vastu vaatab. Loos läheb lukku 9. märtsil kell 21:00.
Kingiloosis osalemiseks ole blogi jälgija, milleks saab valida sobivaima variandi blogi parempoolsel veerul. Kliki ''Like'' postituse lõpus ja jäta oma e-mail, et saaksin võitjaga ühendust võtta ;)

135 comments :

  1. kadi.mottus(ät)gmail.com

    Väga vahva loos! :)

    ReplyDelete
  2. Jaanika Laas
    jaanikal@hotmail.com

    ReplyDelete
  3. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  4. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  5. Egelt Põhjala
    egeltpohjala@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  6. diana.algus96@gmail.com

    Väga tore loos, asjad tunduvad väga ahvatlevad :) Ja just selline tumepunane huulepult on mu meigikotist puudu!

    ReplyDelete
  7. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  8. Merit Pindis

    merit.pindis@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  10. Britt Randma
    britchico@gmail.com

    ReplyDelete
  11. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  12. Kadi Simuvard
    kadisimuvard@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Triin Rebbas
    triin.rebbas@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Jane*Siilbaum
    SiilbaumJane@hot.ee

    ReplyDelete
  15. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  16. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  17. Kerli Plado
    kerli0016@hot.ee

    ReplyDelete
  18. Kristina
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Nii ägedad asjad! :)
    sirelin@windowslive.com

    ReplyDelete
  21. Heli Malm
    malm.heli09@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Käti
    katirohumets@gmail.com

    Sul on nii äge blogi!! :)

    ReplyDelete