Pages

Search:

Feb 13, 2014

for the love of Museums

Eelmine nädalavahetus tahtsin Titanicul käia, kuid sinna jõudes ja nähes õues majanurgani ulatuvat pardale soovijate järjekorda, mõtlesime ümber ja otsustasime teinekord uuesti proovida. Päevast õnnestus siiski võtta maksimum! Jalutasime lennusadama ümbruses ja kolasime libedatel laevadel, kuhu oli ligipääs. Seejärel otsustasime minna muuseume külastama. Esimeseks, kuhu sattusime planeerimata, mis jäi jalutuskäigu teele, oli Paksu Margareeta all asuv Eesti Meremuuseum (Pikk 70). Kõige enam meeldis mulle seal National Geographicu näitus ''Jäine väljakutse'', mis koosneb fotograafi Paul Nickleni fotodest ''Polar Obsession'' ja Eesti polaarränduri Timo Palo kirjeldustest põhjapooluse retkel. Fotod olid absoluutselt imetlusväärsed ning näituse kohta leiab rohkem informatsiooni SIIT. Edasi kulgesime vanalinnas Eesti Loodusmuuseumisse (Lai 29A). Olenamata sellest, et ma ämblikke jälestan, tahtsin neid õnnetoovaid troopilisi isendeid siiski oma silmaga näha. Elus ämblike väljapanekust saab rohkem lugeda SIIT.

6 comments :

 1. Ilus outfit!

  http://sonjakutcher.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Mina olin kindel, et nädalavahetusel on seal Titanicu näitusel hullumaja ja käisin hoopis nädala sees kell 11 hommikul. Tunne oli küll nagu olekski ainult mulle, lapsele ja mu emale broneeritud see koht :D
  Aga muidugi ma saan aru, et tööinimesed niimoodi käia ei saa.

  Aga käi kindlasti ära. Päris nii uhke ja põnev mu meelest ei olnud, kui kiidetakse, aga vaatamist väärt ikka :)

  ReplyDelete
 3. Tahan ka nii väga Titanicut vaatama minna aga koguaeg kuulen mis hullumaja seal nädalavahetustel on.. Jama lugu. Igatahes, te olete väga ilus paar ja viimane pilt on kohe eriti kena (:

  ReplyDelete