Pages

Search:

Feb 4, 2014

3 in 1 // Artdeco beauty box

Suutsin oma kolm truud kaaslast mahutada ühte pakendisse! Millest selline rõõm? Meigikott võib vahel üsna suureks või kitsaks paunaks kujuneda, mistõttu võib Artdeco toodete üles leidmine üsna aeganõudvaks kujuneda. Enam ei pea paanitsedes kui nõela heinakuhjast otsima kui on kiire. Alus on mõeldud nii lauvärvidele kui ka põsepunale. Minul on seal kulmupuuder ja kaks igapäevast laugude tooni. Magneti jõul püsivad need seal kenasti sees. Soetatud sai see Tallinna Kaubamaja Ilumaailmast ja ausalt öeldes on kiusatus ka teise enda valitud lauvärvide paletti järele.
Artdeco Beauty Box Trio 5.20€

18 comments :

 1. Mul ka see ARTDECO kulmukomplekt juba ajast arust ja sellisest 'hoidjast' küll ära ei ütleks, muidu koguaeg pilla-palla laiali :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ilma prillideta on oht mitte üles leida xD

   Delete
  2. Hah :D Nii õnneks pole veel läinud, aga kotipõhja on vahel ära kadunud küll. Või siis üks ühes kotis ja teine teises ;P

   Delete
 2. Kogu aeg olen mõelnud miks mu Artdeco peitekreemil ja lauvärvil magnet all on.. nüüd ma siis tean. :D Sellist karpi oleks endalegi vaja.

  ReplyDelete
 3. Olen ise ka mitmeid kordi neid Artdeco karpe ja lauvärve vaadanud. Jube hea oleks endale sobiv palett kokku panna. Ehk jõuan ise ka kunagi nii kaugele :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Soovin ise ka veidi julgemaid toone katsetada, metallikut tahaks ka!

   Delete
 4. Kui palju üks väike Arteco lauvärv kokku maksab? Tundub huvitav ja mingis mõttes sarnane ainult odavam variant M.A.C palletist.

  ReplyDelete
 5. Pole veel ühtegi Artdeco toodet katsetanud aga selline lihtne kuid hea lahendus ajas küll nüüd isu peale (:

  ReplyDelete
 6. Peaks isegi ära proovima..Eriti kulmupuudri. Oskad sa öelda, kas on saadaval ka heledamat tooni?

  www.karita0032.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Mul tekkis kohe suur huvi kulmupuudri järele :) Olen lugenud, et päris paljudel blogijatel on see kasutuses ka. Kas kulmupuuder on ka sinna 5€ kanti? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma nüüd täpselt ei mäleta, see mul päris pikka aega olnud ehk oli midagi 7€ kanti ja seda jätkub küll vist igavesti :D

   Delete
  2. Ma igaljuhul tellisin omale puudri nüüd ära :D 4,50€

   Delete
  3. Super! Usun, et sa ei pea kahetsema ;)

   Delete
 8. See kulmupuuder tundub tõesti populaarne olevat ja tekitab endaski huvi. :)

  http://sonjakutcher.blogspot.com/

  ReplyDelete