Pages

Search:

Jan 29, 2014

Maybelline ''mad for magenta''

Maybelline ''Mad for magenta'' on mul nüüdseks olnud vast paar nädalat. Tegelikult ostsin lausa kaks tooni, kuid teisest veidi hiljem. Selle sarja kiidusõnad on mulle mitmelt poolt silma ja kõrvu jäänud ja just seepärast otsustasingi nende kasuks.
Mis mulle meeldib? Alustame kujust. Pakend on sel lihtsalt armas ja lisaks meeldib mulle selle peenem siluett. Mind on ''õnnistatud'' kitsamate huultega ning võib-olla just seetõttu on mulle meeltmööda ka selle keskmisest väiksem otsik. Värv tundub sellel üsna erk. Vahel kannan seda ainult õrnalt tupsutades, et huules oleks veidi elu. Ühe kihiga korralikult kattes jääb juba täiesti arvestatav ja kena huul. Loogiliselt jääb siis teine kiht juba päris intensiivne. Huultel püsib see imehästi ja aja jooksul hääbub ka ühtlaselt.
''Mad for magenta'' Maybelline, hind 9.70 €

7 comments :

 1. Mul on ka see toon ja väga tihti kasutan :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ahjaa, ja nimi on Magenta, mitte Magneta. Mul on tööl üks toode selle nimega ja ma kutsusin seda alati Magnetaks :D

   Delete
  2. Haa, ongi nii, parandasin ära! Aitäh :)

   Delete
 2. Just käisin Tartu Kaubamajas seda piilumas, mitu korda hakkasin juba kassa juurde minema,aga siiski otsustasin miski pärast selle tagasi riiulile panna.., pean vist ikkagi tagasi minema ja ära ostma. Nii iluus toon!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lisaks toonile on ka minu meelest kvaliteet kiiduväärt!

   Delete
 3. Ostsin ka endale just selle huulepulga, ainult teises toonis. Kohe kui koju jõudsin proovisin järgi ja nii mõnus jäi. Ja mulle väga meeldib, et see kulub ühtlaselt ja ei jäta huulte servadesse mingeid rante. Minu hetke lemmik :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, ma ei suutnud vastu panna ja ostisin eile veel ühe :D

   Delete