Pages

Search:

Jan 30, 2014

Kaks ühe hoobiga! Kõrvarõngast siis.

Veel aasta tagasi olin ilmatuma suurte kõrvarõngaste austaja. Võiks öelda, et kui pisikesena kogusin udukaid ja DiCaprio postkaarte, siis hilisemas eas, vast kõrvarõngaid. Eriti köitsid minu tähelepanu erinevate viguritega ehted,  mis ei jäänud kunagi tähelepanuta. Isegi mu armas kaaslane on mulle oma kuldsete kätega meisterdanud vinüülist linnukesed, mida mu isa naljatades tuvideks kutsus. Mingi hetk aga toimus kannapööre. Unustasin kõrvarõngad sootuks. Nüüd on armastus nende vastu taastunud, kuigi eelistan nüüd pigem pisemaid ehteid. Allolev kahe paariga komplekt on ideealselt sobilik kirjeldamaks seda, mis mulle parasjagu meeldib. Väiksed, kuid omale sobiva kihvti aktsendiga. Valged, pisikestest pärlimummudest, ilutsevad mul praegugi kõrvus ja sobivad kandmiseks igal ajal. Suuremad ja kividega, on veidi rohkem tähelepanu nõudvamad. Minu meelest on need kaunilt liiga silmatorkava ja liiga tagasihoidliku kuldne kesktee!
Pieces 7.40€

9 comments :

 1. Kusjuures täna just vaatasin, et nunnud kõrvakad, aga ei jõudnud komplimenti teha! ;)

  ReplyDelete
 2. Need väikesed kõrvarõngad on üli armsad. :)

  ReplyDelete
 3. Ka mul oli vanasti nii, et armastasin igasuguseid kõrvarõngaid, kuid järsku hakkasid need kuidagi vajuma tahaplaanile ja hiljem hakkasin kandma pigem väiksemaid kõrvarõngaid! Aga igatahes, väga kaunid ehted! :)

  www.blogicarmen.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Kusjuures ma olen ka viimasel ajal väiksemaid kõrvarõngaid kandma hakanud, suuri on küll ja küll, aga kui hommikul miksit kõrva panen on need ikka need väiksemad. Samas umbes aasta tagasi ei vaadanudki väga väiksemate kõrvarõngaste poole.

  ReplyDelete
 5. Väga ilusad! Kus selliseid kõrvarõngaid müüakse? Päikest!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :)
   Mina ostsin need Stockmanni 2.korruselt, kus on Vero Moda ja Vila nurk, vb neid igal pool, kus Vero Moda.

   Delete