Pages

Search:

Dec 17, 2013

Ostud blogijate kirbuturult

Blogijate kirbuturg oli kohutavalt kihvt ja hästi õnnestunud üritus! Algul pelgasin, et ehk tuleb vähe rahvast ning ei julgenud palju tavaari kaasa kiskuda, kuid õnneks kell 12 oli Sinilind puupüsti rahvast täis ning enamik minu esemetest leidsid omale uued omanikud. Annaga oli meil kahepeale kokku üks minu stange, üks suur laud ning väiksem laud meie ehetele, samuti riputasime komplekte ka enda taha asuvale seinale. Minu riided, kotid, sallid maksid kõik 2-5€ ja ehted kõik 1€! Üritasin olla silmad kinni ja mitte väga palju ringi vaadata, sest mul ei olnud plaanis ise laristama hakata, aga kuna mu laud oli Anna kõrval ning Anna kõrval pesitses Britta, siis oli see üks väga keeruline olukord! Kokku raiskasin 20€ ehk siis 15€ maksin koti eest, mille ostsin Annalt ja 5€ läksid maksma Britta pluus ja kaelaehe. Seda kotti mäletan Anna varasematest postitustest ja ma siiani ei suuda uskuda, et ta selle maha müüs. Kohe kui nägin Annat seda välja panemas, kukkus mul lõug põrandale. Enamik minu kotte on tumedates toonides ning selle heledakese üle on mul tohutult hea meel!

14 comments :

 1. oii kuidas vedas selle kotiga, tahaks endalegi sellist. :(

  ReplyDelete
 2. Replies
  1. Jaa, sain isegi Brittalt teada, et see siiani H&M'is müügil ;)

   Delete
 3. Hei! Mul on küsimus, mis ei lähe küll antud postitusega kokku.. Plaanime minna varjupaika kutsusi jalutama ja kõige teadjamana kuidas seal asjad käivad tundusid just sina:) Äkki annaksid mulle aimu, kas sinna võib iga kell (mis mahub muidugi lahtiolekuaegadesse) lihtsalt kohale minna ja kas on midagi, mida ma kindlalt teadma peaksin?

  Ettetänades, Jaana :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea meelega vastan igast küsimustele, peakski endale ka selle ask.fm'i tegema!
   Mina soovitan kohe alguse ajaks kohale minna, siis on sul võimalus valida majas sees olevate koerte seast, kui sa soovid koera, kes pole väga suur ja keda on lihtsam taltsutada. Minul on võimalus käia ainult nädalavahetuseti ja tihtipeale kell 12 juba järjekord. Sisenedes paned oma nimekirja ning siis seal ruumis, kus juba koerad on, saad omale jalutusrihma valida. Seejärel on seal keegi abiks, kes kinnitab koera ja annab ta sulle üle. Seal võid julgelt öelda, et soovid näiteks jalutada kellegagi, kes väga tugevasti ei tõmba. Jalutama peab kindlasti 1tund, mitte vähem. Soovitan ka metsa sisse radasid minna otsima, siis endale ka põnevam kui lihtsalt mööda suurt teed jalutada. Mugavalt riidesse, et kutsa sulle ikka käppadega jälgi saaks teha ja musitada :)

   Delete
 4. Nüüd on siis see kaelakee Eestisse ka jõudnud. Ma küll ei tea, kes algselt selle ideega välja tuli, aga mingi hetk eelmise aasta alguses avastasin sellised e-bayst. Siis proovisingi ise järgi teha. Sai ka tellimuse peale tehtud, kokku vist 5 tk. Roosadest sametpärlitest tuli mu lemmik. Üks postitus on neist ka mu blogis.
  http://fashionwithk.blogspot.com/2012/12/kasitoo-tegin-ise-3-kaelakeed.html

  ReplyDelete
 5. Väga lahe üritus, ostsin teie mõlema käest midagi :) Ainuke asi, et järgmine kord võiks ruumis rohkem valgust olla, mõne asja puhul oli värvist raske aru saada :D Loodetavasti tuleb veel selliseid üritusi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, absoluutselt nõus! Meie seljataga ei põlenud ka seinal olevad lambipirnid :D kuna müüsin asju esmakordselt siis jätsin paar nippi järgmisteks kordadeks :)

   Delete