Pages

Search:

Dec 15, 2013

G I V E A W A Y

Kõigepealt suur aitäh ja kniks Avonile, kes on äärmiselt lahke ja kingitustega ei koonerda! Seekord lähevadki loosi kõik Avoni tooted, milleks on 1)värske lõhn  2)imetabane vanilje aroomiga dušigeel 3)mesilasvahaga balsam, mis sisaldab toitvat mett, rohkelt E-vitamiine, niisutab ja kaitseb nahka 4)BB kreem spf 15 5)huulepliiats 6)huulepulk toonis '' Extreme Nude''!
Loosiks osalemiseks kliki blogi paremal pool Follow this blog with bloglovin või Join this site. Kommentaaridesse jäta oma e-mail ning loos läheb lukku 18. detsembril kell 21:00!

117 comments :

  1. Maaria
    maariajunolainen@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Ma jumaldan vaniljeløhna, see on nii "jøulune" minu arust :)
    sveamaesalu@hot.ee

    ReplyDelete
  3. Sigrid
    ssigrid103@hotmail.com

    ReplyDelete
  4. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  5. Inge-Grete
    inksu_paarma@hotmail.com

    ReplyDelete
  6. Mirjam-Johanna
    mirjam.loddes@gmail.com

    ReplyDelete
  7. katriin.kade@gmail.com
    Kätriin

    ReplyDelete
  8. Mari-Liis
    mari.kiisu@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Kerli Mullamaa
    kerlimul@gmail.com :)

    ReplyDelete
  10. Olen Egelt :)
    egeltpohjala@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Kaisa Kattai
    kaisa351@hotmail.com :)

    ReplyDelete
  12. Piret Hiiesalu
    piret.hiiesalu@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Keili Pedel
    keili.pedel@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Margit Metsallik
    margit.metsallik@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Margit Koppel
    margitkoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  16. krissu91@gmail.com

    ReplyDelete
  17. kristel.andresen@hotmail.com
    Kristel Andresen

    ReplyDelete
  18. Marlen Piho
    marlenpiho@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Agne Vaher
    agnevaher@gmail.com

    ReplyDelete
  20. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  21. Kui mõnusad tooted kõik! Vägaväga tahaks :)

    Mari Reisman
    reisman.mari@gmail.com

    ReplyDelete
  22. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  23. Marit Bauman

    maritbauman@gmail.com

    ReplyDelete
  24. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  25. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  26. Pille Teller
    pilleteller@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. ce.valner@gmail.com


    Christine Elisabeth Valner

    ReplyDelete
  28. Birgit Pohlak
    birgit.pohlak@gmail.com

    ReplyDelete