Pages

Search:

Dec 2, 2013

Living Patterns stuudioõhtu

27. novembril olin kutsutud Living Patternsi õdusale stuudioõhtule. Polnud kahtlustki, et ma sinna ei läheks, sest nende esmakollektsioon ja selle show lõid mind nii meeldivalt pahviks, et kalendrisse tegin kohe linnukese kui kutse käes! Külalisi kostitati maitsva Anna de Codorniu vahuveiniga ning ühtlasti sai tutvuda Ontic Minerals kosmeetikaga.
Living Patternsi facebooki lehega saab tutvuda SIIN ja nende kodulehega SIIN. Nende stuudio asub Loomeinkubaatoris aadressil Veerenni 24, 3. korrusel. Living Patternsi esmakollektsiooni esitlust näed SIIT!  Kuidas sünnivad mustrid? Merilin Andre joonistab need lõuendile või paberile. Seejärel skänneerib need arvutisse ning töötleb photoshopis seni kuni saavutab soovitud visiooni. Pärast seda mõõdetakse paberlõiked (näiteks pintsak)  ning Merilin joonistab photoshopis pintsaku erinevad osad ja paigutab mustri nende kohale täpselt nii nagu soovitakse. Lõpuks viiakse kangas trükki ja vuolaa!

2 comments :

  1. Minu arvates jäi sellel postitusel sisu kõvasti puudu. Algus oli paljutõotav aga selline tunne jäi nagu ülejäänud lõigud ja lõpp oleksid lihtsalt ära haihtunud. Soovitan sul tegeleda sellega, sest tihtipeale jäävad postitused sisutuks. Ei mõtle seda halvas mõttes, vaid pigem kui soovitust edaspidiseks pühendada rohkem aega postituste planeerimisele ning teksti väljamõtlemisele, sest nii on ka lugejatel huvitavam :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Aitäh, tagasiside on alati hea! Kuigi pean tunnistama, et mulle endale just meeldibki pigem lühike ja konkreetne jutt. Kahju, et pettuma pidid!

      Delete