Pages

Search:

Nov 21, 2013

ROARR // ootd

Kord sai tabatud sombuse ilma vahele hommikuse meeldiva valguse ning kasutasin härra Taimerit. Härra Taimeriga ei saa me kohe üldse läbi ja koguaeg pean oma rumalusest tema peale vihastama. Miks? Sest ma pole veel selle kaamera puhul aru saanud, kuidas ta küll tabaks taimerit kasutades ära, et ta võiks mind teravustada, mitte aga kõike muud mu ümber. Nagu siililegi selge, on mul 10 sekundit aega paigale joosta ja silm lahti hoida, aga miskipärast ei leia kaamera mind siis enam ülesse. Kohe aga kui tekib see aeg, siis hakkan end katsetades harima!
Juhul kui ma tundun teile pildil võõras, siis on see tingitud sellest, et olen siin üpriski meikimata. Ainsad tooted, mida kasutasin oli Make Up Store brow seti heledam toon kulmudel ning Maybelline Fit Me peitekreemi sinistele silmaalustele. Sellise ''palja'' näoga olengi ma tegelikult enamuse ajast, kui just ei ole üritusele minekut.
pluus, mantel- Zara / püksid- Mango / vöö- H&M 
Juba 24. novembril loosin kingi võitja, kui soovid veel osa võtta, siis saad seda teha SIIN!

11 comments :

 1. Kui su kaameral live view on, siis sellega on lihtsam teravaks saada seda, mida soovid, et terav kindlasti oleks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kindlasti vaatan ja katsetan, kuna ma enne pildistamist tõmblen siis võibolla on härra segaduses xD

   Delete
 2. Mina teen nii: Panen mõne enamvähem enda pikkuses eseme sinna, kuhu seista tahan, teravustan ära ja siis panen kaamera manuaalfookuse peale. Võtan eseme ära (mul tavaliselt nt isoleeriga koht ära märgitud) ja siis jooksen taimerit kasutades kaamera ette. Tegelikult oleks muidugi üldse mugavam puldiga, aga seni kuni pulti pole pean leppima sellise sättimisega :)

  ReplyDelete
 3. Vauuuuuuu, vautši, vauuu, vauu!!

  ReplyDelete
 4. Mina soovitaksin ka siiski pulti kasutada- mina oma Canon 600Dle sain nt nn replika versiooni u 2-3 dollariga + tasuta saatmisega ja töötab :)
  Kasutamine käib siis nii, et paned kaamera taimeri peale(aga kus C täht juures on ehk custom aeg) ja teravustad sellega ja lõpuni vajutades teeb pildi ka kenasti ära. Oma viimase FOTD pildid olen nt nii teinud - tahtsin kasutada oma canoni 50mm fix objektiivi, aga no pole nii pikki käsi ju, siis panin statiivi peale kaamera ja kasutasin üle pika aja oma puldikest.
  Igati väärt ost! Soovitan.

  ReplyDelete
 5. Sa oled ilma meigita niiii ilus! :)

  ReplyDelete