Pages

Search:

Sep 23, 2013

Vihmapoiss, come and get me

Kummikud on coolid. See ei ole mingi uudis. Mõned aastad tagasi juba mõtlesin, et tahan omale kummikuid, mida kandes võin end sama enesekindlalt tunda kui oma lemmik saabastes. B-turul (kasutajat ei mälea) tellisin isegi ühe paari, mis olid õnneks soodsad. Õnneks just seetõttu, et nendega lähen ainult põllu vahele. Mingiks ajaks rahuldas see mu kummiku ostusoovi. Suvel sai Lätis, Jurmalas, käidud. Esimesel päeval käisime kaubanduskeskuses, poes nimega Aldo. Kummikud riivasid mu silma kohe ja ilma mõtlema juba ma neid proovisingi. Küsides kaaslase arvamust, sain ma ausa vastuse, et tema meelest on need ju-be-dad. Tunnistan, et natuke mõjutas see mind ka ja sinna see kummikuost jäigi. Poodidele tiir peale tehtud suutsin ma kaaslase veelkord Aldosse tulema. Taaskord kummikud jalas, kuid kaaslase arvamus endiselt sama. Järgmisel päeval kui Tallinna sõitma hakkasime jäi teele kaubanduskeskus, kus käisime toidupoes ja kuna seal oli H&M siis tahtsin sinna ka piiluda. Sealt lahkusin tühjade kätega.. kuid tohooo imet! Aldo! Jällegi ütlesin kaaslasele, et lähme vaatame mu südame rahuks viimast korda sinna poodi. Kummaritega sealt ma ka lahkusin. Kaaslase arvamus polnud endiselt muutunud, aga mina neid kummikuid peast välja ei olnud saanud. Nüüdseks olen saanud päris mitmeid kiitvaid kommentaare ja ma naudin nendega käimist. Vihm, tule ainult!
Neidsamu kummikuid näeb SIIT, maksin nede eest 45€. Olgu ka öeldud, et need on seest pehmed ja soojad, mitte kummist.
kummikud- Aldo / kott- Pull & Bear / jakk- Mango / pluus, teksad- Zara

Veel ilusaid kummikuid:
                                  
                                       Kummikud leiad siit, siit, siit ja siit!

13 comments :

 1. Mina käisin täna just märgade varvastega. -.- Hommikul kaalusin, kas panen kontsad või ühed madalad jalatsid ja mõtlesin, et ilm on ju kuiv, võin madalad panna (neil on talla all mini-tilluke auk, kus vesi vaikselt läbi imbub).. jaaaaa jah. Kui prantsuse keel läbi sai, oli selge, et bussiga ma koju ei lähe (mis eeldab 20min jalutamist, sealhulgas ka üle põllu). Nüüd soojendan varbaid tekiall ja nii hea on olla. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi vaeseke! Ma võin pladistama minna :D

   Delete
  2. Kui ma ei pea kuskil normaalne välja nägema, ehk näiteks maal tööd tehes, panen jalga ema koostööpartnerilt kingiks saadud valged kummikud, millel on peal konn ja selle all kirjas "Veeseadmed". :D Siis võin ka pladistama minna.

   Delete
 2. Heh, mul endal ka ühed täiesti tavalised kummarid ja ostsin just kaks paari saapaid, kui NS kingas nägin saapa moodi kummikuid ja suht odavalt ja jäid ka niiiii meeletult hinge - siia maani on hinges. Samas otsest vajadust pole, pigem selline soov, aga noh, eks näis, kui nv veel alles ehk ostan ikkagi ära. Jutt siis nendest http://ee.nsking.eu/en/shop-item/152/982/44394 :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Need ju kaunikesed, endal jääks ka kripeldama ;)
   Mul poiss ütles ka stiilis, et "kuhu sa nendega lähed" aga arvestades meie ilma siis tean, et sügis on kummarites mõnna :)

   Delete
 3. Megailusad kummikud said endale, kusjuures Aldos on üldse nii ilusad jalanõud ja kotid:) Ja raske on nende meestega :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ise ka veel suht ekstaasis ja meestel ei jää muud üle kui leppida :D

   Delete
 4. Hirmus mõelda, et äärepealt oleks need kummikud poodi jäänud, super lahedad. :)

  ReplyDelete
 5. Uskumatu, need kummikud näevad välja ilusamad kui mõned nahast saapadki! Superhea ost, tekitasid minulegi tahtmise ilusad kummikud hankida :)

  www.zerxzastyle.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Very nice boots!

  www.magdov.blogspot.com

  xoxo

  ReplyDelete