Pages

Search:

May 10, 2013

Giveaway, Fizz Fashion!

Just nii, lugesid õigesti! Minu esimene giveaway osutus üllataval kombel äärmiselt populaarseks. Seekord kostitab teid Fizz Fashion! Kodumaine siidri bränd  Fizz ei vaja Eesti turul vist kellegi tutvustamist. Fizz aitab läbi viia ERKI moeshowd, olles ürituse peasponsor. Plaanitakse kohal olla ka Tallinn Fashion Weekil ning toetada disainerite isikushowsid.
Giveaway kingitusteks on Fizz Fashioni 2 pokaali + väga moekas loose-fit T-särk, mille loosin välja 16. mail! Võitjaga võtab Fizz juba ise ühendust.
Giveaway tingimusteks on see, et osaleja peab Fizz Fashioni FB lehekülge like’ma, seda saad teha SIIN  ning blogipostituse kommentaaridesse kirjutama oma nime ja e-maili.
Good luck! 

39 comments :

  1. Kadi Tambaum
    kaditambaum@hotmail.com

    ReplyDelete
  2. Liis Lätting
    sweetshark@hot.ee

    ReplyDelete
  3. Carol Liis Metsla

    carol.metsla@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Karolin Sakk
    91karolin@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Häly Kont
    haly.kont.001@mail.ee

    ReplyDelete
  6. Sandra Bachmann
    sandrabach@hot.ee

    ReplyDelete
  7. Ulla Vaine
    ullavaine@hotmail.com

    ReplyDelete
  8. Jaanika Vutt
    jaanikavutt95@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Laura Taal
    taallaura@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Helis Toiger
    helis.toiger@gmail.com

    ReplyDelete
  11. Laura Grant
    laura0grant@gmail.com

    ReplyDelete
  12. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  13. Ann Elismäe
    ann.elismae@hotmail.com

    ReplyDelete
  14. Elisa Näpping
    elisanapping@gmail.com

    ReplyDelete
  15. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  16. Aivi Bõstrova
    aivibostrova@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Sirje Mägi
    magi.sirje@hotmail.com

    ReplyDelete
  18. Liis Kalma
    liis.kalma@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Kristiina Musto
    kristiina.musto@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Eliise Abel

    eliiseab@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Katrin Krass
    katrinkrass@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Evelin Taling
    evelintaling@hotmail.com

    ReplyDelete
  23. Reelika Ollissaar
    reelika_angel@hotmail.com

    ReplyDelete
  24. carina.pajus@gmail.com
    Carina Pajus

    ReplyDelete
  25. Annely M. annelyyy@gmail.com

    ReplyDelete
  26. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  27. Marlen Kondratjuk
    marlen4@hot.ee

    ReplyDelete
  28. Liis Paalits, liispaalits@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Engli Smitt
    engli.smitt@mail.ee

    ReplyDelete
  30. Janika Vagula
    beebijana@hot.ee

    ReplyDelete
  31. Jaanika Kihnu
    jaanika357@hot.ee

    ReplyDelete
  32. Maire Maask
    mairemaask@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Airika Tamm
    pisiassu@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Woω, thiѕ piece of writing іs pleasant, my sіster is
    analyzing thesе things, so I am going to let know
    her.

    Alѕo visit my weblog: fotos de mulheres gostosas

    ReplyDelete