Pages

Search:

Aug 1, 2017

FRILLS AND ROSESPopulaarsetest sitsidest ja satsidest mina veel tüdinenud ei ole ning selle kleidi puhul tunnen, kuidas iga sats langeb õiges kohas. Nimelt, on kleite ja pluuse, kus näen, et minu puhul see sats kuidagi kaasa ei aita ning võib kohati isegi mõjuda lisa kilodena. Jumaldan selle roosilise kleidi varrukate ja  kleidi allääre satse, super nunnud! Sobib ideaalselt nautimaks suve viimast kuud (say what) kui ka selles sügisesse astuda ning siis juba vajadusel kombineerida mustade sukkade või skinny teksadega. H&M e-poes skrollisin end segaseks, kuid kleiti kahjuks ei leidnud, küll aga sattusin seda eile poes nägema. Seega, huvilistele veel saadaval!

H&M dress / Reserved jacket, bag, hat / NS King boots

Photos: Matis O. / Edit: me

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

12 comments :

 1. See on minu lemmikkleit sinu seljas ❤️❤️❤️Nii ilus!

  ReplyDelete
 2. Lemmik kleit! 😊

  www.blogbyflor.blogspot.com.ee

  ReplyDelete
 3. Tõesti ilus kleit, eriti tuus koos selle kaabuga!

  x
  selfmadeblog.ee

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Piia! Loodan roosid sügisesse edasi viia :)

   Delete
 4. Nii armas outfit! :)

  www.blogicarmen.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Mul tuli pähe ainult üks sõna: ilus! Või õigemini ütlesin ma seda igat pilti vaadates. Kuid mulle meeldib tõeliselt, kui pildil hakkab detailide juures silma ka kaunis maniküür. Väga särav!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Stella! Tuleb tunnistada, et kiire elutempo juures jääb maniküür õige täbarasse olukorda, kuid kui küüned värselt lakitud, siis tunnen ka ise, kuidas väike detail aka küüned, annab ikka väga palju juurde. :)

   Delete