Pages

Search:

Dec 15, 2016

OVERSIZED COAT & RUFFLE BLOUSE

Well, this is definitely the most oversized coat in my wardrobe. Sometimes I have to go a size or two up just to get that oversized look and that's exactly what happened with this coat and I'm pleased with how it fits. I haven't worn a classic white blouse since... can't even remember because I don't have any! I like its straight cut and that it has a twist - ruffles! The ruffles are in the front and in the back and also go all the way down on the sleeves. Last but not least, loving the stand-up collar!

p.s. Käimas on KINGILOOS: kaks paari chokereid ja kõrvarõngad!

H&M coat, sweater, blouse, beanie / NewMood.ee bag / Mohito boots
Photos by Triinu.
Discount codes: Daniel Wellington ''MARILIIS'' gives 15% off & MyPrint ''MARILIIS20'' gives 20% off. Both valid until the 31st of December.

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

7 comments :

 1. Oo, nii nunnu on see pluusi ja mantli kombo!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olen ka ise selle pluusi fänn! Vaatasin, et H&M'i e-poes on praegu taolisi (ja helesiniseid!) päris mitmes variandis ❤

   Delete
 2. Pluus annab vahva särtsu outfitile ja kott meeldib ka väga! :) Alguses ma arvasin, et ei mina selle satsitrendiga kaasa ei lähe, aga valesti arvasin. Näiteks asosest on silma jäänud sellised eksemplarid:
  http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=7365222
  ja
  http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=7181304
  Kuigi värvid võiks natuke teised olla antud toodetel, näiteks kui pluus oleks valge, telliks kohe ära :D

  ReplyDelete
 3. Oi, ma kogun tükk aega juba julgust, et üks satsidega pluus soetada. Vaatasin, et puhvis varukad on ka taas moes... kui mantleid enam selga panna ei saa, torman vist poodi :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hahaa jaa! Neid satse praegu ikka veel poodides jagub :)

   Delete