Pages

Search:

Aug 1, 2016

GREEN BODYCON DRESS x BLUE

Tundub, et eile õhtul leidis aset minu üks lemmikumaid pildistamisi kahesaja kaadriga. Jah, tavapärase saja klõpsu asemel oli neid seekrod topelt ja oiiii, kuidas mulle meeldib kui on valikut. Kõik algas sellega, et minu fotograaf aka kallis elukaaslane ei viitsinud pilte teha ja nii ma kerra maandusingi koos arbuusi, Joffe ja Beauty and the Beast neljanda hooajaga.  Umbes kakskümmend minutit olin jõudnud vaadata kuni hüüti: ''Pane valmis. Lähme!''. Kiirelt kahele punnile peitekas peale (sest rohkemaks ei olnud aega), padavai riidesse, krunn lahti, prillid ette ja mineeeeek. Autos küsiti, et kus pilte soovin, kuid ei tea, milleks see küll vajalik oli, sest kui avaldasin soovi sain vastuseks, et tema vaatab ja valib ise. No, olgu. Vastu ei hakanud ja püüdsin säilitada rahu. Miks rahu? Sest olen ilgelt picky outfiti taustadega. First world problems, jepp! Oma kaaslast tuleb aga rohkem usaldada, sest lisaks sellele helekollasele seinale oli seal veel palju teisigi siniseid ja roosasid maju, mis minu kui blogija, panid kohe heldima. Kes teab, ehk õnnestub tänagi!

Wearing Reserved from head to toe.

FOLLOW ME ON BLOGLOVIN / FACEBOOK / INSTAGRAM

14 comments :

 1. Kus, kes või millega sa juukseid värvid?

  ReplyDelete
 2. Ma vaatasin juba su mingist eelmisest postitusest, et kuidagi jube ilusat värvi sul juuksed praegu. Ja kuna eelmisest kommentaarist loen, et loomulikud, siis tüdruk, sul ikka täiega vedanud! Nii-nii ilusad :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Eelmine nädal sai neid lõigatud, seega mõjuvad värskemalt, kuid värvinud jah pole ning eks valgus mõjutab ka palju :)

   Delete
 3. Super riietus, mul oleks ka seda rohelist kleiti vaja :)
  Natuke teine küsimus, millega sa oma pilte töötled ja millega pildid kokku paned? Kui ma teen collage siis piltide töötlus läheb nii lahjaks ja pole see, mis üksikult pilt on .

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Ma tavaliselt ei naudi riideid, mis niiviisi keha kallistavad, sellepärast otsustasin ka sinise pluusi piha ümber siduda :)
   Kasutan Adobe Photoshop CS6-te ning VSCO-st valin filtri. Võib-olla saan sind kollaažide osas aidata, kuid siin seletamine läheb ehk keeuliseks, et kui sul huvi, siis kirjuta mulle julgelt FB-s ;)

   Delete
 4. Lucky girl, et sul selline elukaaslane on :D Ise heal juhul pinnin kaks pilti välja ja needki on sellised, mis enamasti kuskile ei kõlba :D :D Kus siis pildid tehtud on?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ausalt, see pidlistamine ei ole ka meil alati roosamanna olnud. Paar klõpsu pole raske teha, aga eks ta väsitav ole kui naine nõuab sadat kaadrit. Meil oli elukaaslasega päris kaua aega tagasi ka ''the talk'' nende pildistamiste teemal ja eks ta pärast seda sai aru, et kaaslane peab ikka toetav olema jne, pärast seda ta ei julge väga ''Ei'' öelda :)
   Ma täpsemalt ei oskagi öelda, kus need tehtud on.. Pärnu mnt ääres majade vahel, kus asub näiteks Skypark, aga teisel pool teed :D

   Delete
 5. Superlahe outfit :* Lähen siis homme Reserved poodi, sest see käekott on must-have!! :P

  ReplyDelete
 6. Oi, kuidas outfit ja fotod meeldivad! :)

  ReplyDelete