Pages

Search:

Oct 22, 2015

NEW FAUX FUR COATKasukas on minu soovide nimekirjas juba pikemalt eksisteerinud. Ei tea, kas asi on olnud väheses tahtmises, mitte õige leidmises või hoopis milleski muus, aga esimese kasuka omanik olen alles nüüd, või noh, varsti.

Õiget valides pidasin silmas:
pikkus - naba paljas ei ole äge
kinnitus - peab saama eest kinni panna, mitte hõlmad laiali ringi hõljuma
❥ pikad varrukad - ei mõista mina seda kolmveerand pikkust 
krae -  pole nii oluline, aga kui on, siis 5+
suurus - mahutama mässiv kampsuni
❥ taskud -  alati win

Eks novembri alguses ole näha, kas paki saades a) suren rõõmust b) suren kurvastusest. Kui käes, siis näitan! Asose lehelt jäid mulle silma veel need: tumehall, beež ja lilla-must. Milline on teie suhe kasukatega?

Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

5 comments :

 1. Heh, ulme täishind ikka kunstkasuka kohta :D Ma isegi ei raatsiks seda soodushinda maksta. Pigem paneksin raha juurde ja ostaksin juba ehtsa kasuka, mis peab ka aastaid vastu. Kahjuks need kunstkarusnahad ei ole kaua ilusad ja ega nad ju soojad ka ole :)

  ReplyDelete
 2. Hmm.. minu suhe kasukatega... mulle endale meeldivad varrukateta variandid, ehk siis (kunst)karusnahksed vestid. Mulle lihtsalt tundub, et karvased varrukad muudavad ülemise poole liiga massiivseks ja siis on selline suure karu tunne =))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures, mul on millegi pärast just vestiga see tunne, et nagu ümmargune pall oleks :D

   Delete
 3. Näeb välja super modelli seljas!
  Endal on üks kunstkasukas, kuid seda kandes tunnen ennast nagu vene mutt. :D Ootan huvita pilte, kuidas see sinu seljas välja näeb. :)

  ReplyDelete