Pages

Search:

Oct 15, 2015

AUTUMN PLUM


Viimasel ajal on minu käekotid pälvinud ilusaid komplimente ning ma ei saa häid leide jagamata jätta. Mul on kaks kotti, mis figureerivad pidevalt mu outfiti postitustes, mis on pärit Reservedist. Aeg-ajalt pean uudishimulikemates pettumuse valmistama, kui vastan, et tegu ei ole uue kotida. Nüüd on! 

Esmaspäeval Reservedis käies, pidasin maha korraliku sõja, et ei lahkuks rohkem kui ühe uue kotiga. Paljudel toodetel on hind -15€, nii sain ka selle koti hinnaga 34€. Kottide juures hindan alati kolme elementi: suurus, pikk sang ja lukud. Kui kõik need on esindatud, olen müüdud.

Lisan siia veel mõned, mis jäid soodustust arvestades hinnaklassi 20-35€: suurem roheline, väike burgundy, suur must, väike sinine ja väike nude. Kodulehel on ilusaid kotte veelgi, kuid ei mäleta, et kõiki neid ka Viru keskuse Reservedis kohanud oleksin. Käsi püsti, kes nüüd endale uut kotti tahaks?

PS: käimas on KINGILOOS!

Reserved bag

Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

10 comments :

 1. Ma ei tea mis seal Reservedis toimub viimasel ajal, seal on nii palju ilusaid asju...ning kotte eriti!

  ReplyDelete
 2. Kas see kampaania kestab nädala lõpuni?

  ReplyDelete
 3. Hei! Kas kodu sisustamise postitusi võib ka oodata :)?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei! Ojaaa! Hetkel olen piirdunud magamistoa, elutoa ja köögi inspiratsiooni postitustega. Oma kodu on veel ootel. Meil pole veel põrandki maas :D (tegelt pole naljakas). Kui arvasin, et jõuluks saab juba karda välja panna, siis nüüd loodan, et ehk sünnipäevaks (aprillis) saab külalisigi kutsuda. Kui aeg käes, siis kindlasti hakkan kusagilt otsast pihta. Kui põrand maas ja seinad värvitud, siis juba on, mida ka pildistada :)

   Delete
 4. Niiii kena kott ja see värv! Ootan juba esimest komplekti Sinult koos sellega (;

  ReplyDelete
 5. See on väga-väga ilusa värviga kott. Suu hakkas vett jooksma. Tean, et Meisi tuli sealt samuti ühe ilusa käekotiga koju. Väga hea valik. Sobib paljude asjadega ja näeb nii efektne välja.

  ReplyDelete