Pages

Search:

Jul 13, 2015

RICH Satin Touch Professional Ceramic Styler

Ma ei ole soengute tegemises kunagi eriline meisterkäpp olnud, kuid tahan end selles vallas arendada. Kaunid lained on imetlusväärsed. Olles veidi juuksefriik ehk püüdes vältida kõike seda, mis on juustele kahjulik, ei ole mu käsi lokke tegema tõusnud juba aastaid. Nüüd lõi pirn põlema ning ka mina tahan aeg-ajalt laineid lüüa. Olgem ausad, ega ma iga hommik juukseid lainesse ei keera, seega väike oskus kulub marjaks ära küll kui kihk peale tuleb.
Salon+ andis mulle võimaluse enda oskused proovile panna ning õppida selgeks lained RICH keraamiliste plaatidega juuksetriikijaga, mis on võitnud ka Cosmopolitani Iluauhinna.

- ümarad keraamilised ääred, lokke kergem saavutada
- ümarad plaadid libisevad juustest kergemini läbi
- stiliseerimine võimalik sekunditega, saavutab maksimaalse kuumuse 90sekundiga
- reguleeritav temperatuurivahemik 150-210°C
- eemaldab juustest staatilise elektri

Kuumtöötluse eest kaitseb juukseid RICH Pure Luxury Protect & Shine kuumakaitsesprei  ja pikemat tulemust aitab hoida RICH Pure Luxury Sure Hold juukselakk.

Minu kange käsi vajab veel veidi lihvimist, kuid kui asi käpas, siis näitan teilegi. Enne kui sirgendaja stepslisse suskan, tulevad kindlasti kasuks ka youtube'i õpetusvideod. Kõik nipid ja näpunäited on oodatud!
 Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

4 comments :

 1. Oi minu juuksed vajavad ka hädasti ühte uut sirgendajat, mis neid nii palju ei kahjustaks kui juba vana ustav sõber. Üllataval kombel on selle sirgendaja hinnaklass ka täitsa talutav nii et ootan huviga kuidas sellega peale kasutamist rahule jääd. (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma alguses vaatasin kallimat sirgendajat, arvates, et kallim tähendab kohe ka parem. Sain tagasisidet, et ilusamaid lokke saab kumera plaadiäärega sirgendajaga, ise ei tulnud lihtsalt selle peale, sest pole ka varem teinud :)

   Delete
 2. Tähtsaim nõuanne: Kui lokki keerama hakkad, siis ära jäta sirgendajat mitte ühekski momendiks lihtsalt juustele seisma ja kui juustest läbi tõmbad, jälgi et ei jõnksuks vaid libiseks sujuvalt. Need on kaks pätti, mis neid sirgeid triipe lokkidesse teevad (: See alustamise triip võib esialgu tulla, aga siis peabki harjutama, et see ei tuleks.

  ReplyDelete