Pages

Search:

May 13, 2015

Sneak peek to my wardrobe!

Kui nüüd pääääääris aus olla, siis kogu aeg üks mu stangedest nii organiseeritud ei ole kui all olevatel piltidel. Kiiruga tuleb ikka ette, et suskad särgi sinna, kuhu mahub või kuhu juhtub. See ei ole aga mitte mingisugune üllatus, et minu lemmikumateks toonideks on mustad, hallid, valged, kreemjad ja khaki rohelised toonid. Teiste seljas leian end alati imetlemas kirkamaid toone ja mustreid, aga kui ise poes tiirutan, siis lõpuks on minuga koju jõudnud ikka ülal nimetatud värv. Aga, ju siis nii peabki olema. Nii tunnen end mina siiski kõige paremini ja minamana (minananamana, haa!).
Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

8 comments :

 1. Väga-väga kena garderoob! Kuskohast on see stange pärit? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Mul neid isegi kaks ja jyskist. Originaalis on rattad ka all, aga mulle meeldib ilma :)

   Delete
 2. Mul on lisaks must-valge-hallile palju ka sinist. Kollaseid-punaseid jms värve ei austa ja nii ongi pigem sinakad, rohekad või lillakad esemed kapis värviks.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sinised on mul ainult teksad, aga helelillat peaks proovima :P

   Delete
 3. Kas Sa kuskil internetis oma riideid ei plaani müüa? Palju ilusaid riideid, kuid kahjuks elan nii kaugel, et ei saa Teie üritustele kohale tulla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pärast BLOGGERSMARKETi üritust koristasin veelkord kappi ja tuleb tõdeda, et asju, mida müüa tahaks, on veel küll. Suve esimeses pooles tahaksin küll ühe portsu üles pildistada, ilmselt teeksin selleks blogi facebooki (Mari-Liis Suvi blog) albumi. Tasub oodata, kindlasti jagan uudist siis siin ka :)

   Delete
 4. Kas riided tolmuseks ei lähe? või kui lähevad, siis kuidas hooldad neid?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ei ole seda siiani märganud, ju siis saavad piisavalt tihedalt kandmist :)

   Delete