Pages

Search:

Apr 20, 2015

Asos coats / sale & new in!

Ma ei ole sage netipoodide külastaja. Asose lehelt ei ole ma ka kunagi varem tellimust teinud, kuid nüüd viimane kord jäin sinna kuidagi eriti kauaks pidama. Selleks, et te seda postitust igavesti kerima ei jääks, valisin kuus allahindlusel olevat toodet ja kuus uut.
Seekord keskendusin ainult üleriietele, täpsemalt mantlitele. Mul on tunne, et see kõige esimene Asose tellimus ei ole enam üldse kaugel. Peab lihtsalt selle ühe kõige-kõigema lemmiku välja valima (mis on ju võimatu!?!). Milline mantel on teie lemmik?

Left to right olive / camel / blue / red / black / pink


Left to right pink / navy / cream / nude / yellow / burgundy

Follow me on Bloglovin / Facebook / Instagram

8 comments :

 1. Mhm! Just sain oma esimese Asose tellimuse kätte! Ülla-ülla, see on mantel! 😍

  ReplyDelete
 2. Mõlemast kollaažist ülemise rea keskmised on kõige ägedamad! :)

  ReplyDelete
 3. Asos on küll üks super leht. Tellisin sealt kaks kleiti, mõlemad superhea diiliga. Ühe neist sain 29 euriga, alghinnaks 70+ eurot. Ja kõik on reaalselt selline nagu pildil.
  Aaa. ja lemmik mantel piltidelt on teise kollaaži ülemise rea keskmine sinine mantel.Aga sind kujutaksin vist ette pigem ülemise kollaaži ülemise rea keskmises.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, ma kujutaks ka sellega end ette, või noh, kõigega :D

   Delete
 4. Mulle meeldiks näha sind roosa mantliga, see oleks ilmselt tore kevadine challenge. Kõige "sinulikum" oleks vast see kõige esimene oliivikarva mantel, see tumesinine või triibuline.
  -P.
  My blog: BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selle oliivi peale kukkus mul küll karp lahti, aga ma arvan, et selle roosa saab millalgi küll ära proovitud kui selle õige leiab :)

   Delete