Pages

Search:

Feb 17, 2015

My workout mode is back ON!

Just nii! Pühapäevast läksin tagasi MyFitnessi. Naerda sain nende interneti keskkonda sisenedes, kus ootas teade ''Viimati käisid trennis 664 päeva tagasi''. Ma ausõna olen ennast vahepeal liigutanud, kuid lihtsalt mitte seal. Samuti oli alles minu 2013. aastal tehtud kehaanalüüs, mida on nüüd päris põnev võrrelda uuemaga. Vihun muidugi kuu või kaks trenni teha enne kui mõõtma minna julgen.
Esmaspäeva hommikuks oli üsna vigane olla. Käed kanged, küljelihased tulitasid, taguots ja tuharad andsid ka teada, et nad on olemas. Teadsin, et peaksin ühe päeva puhkama/taastuma, kuid kus sa sellega. Trenni tuhin on peal ning nii sai ka eile õhtul trennis käidud. Mõnus oli lihastele valu anda. Täna jälle!
Kus ja millist trenni teie teete? Keegi veel MyFitnessi külastaja?
clothes H&M / trainers New Balance
Kompositsiooni äss platsis, ja nii iga kord!

8 comments :

 1. Käin ka MyFitnessis. Lemmikukteks on Combat ja Syngry treeningud. =)

  ReplyDelete
 2. Treenin ennast WhiteLady treeningstuudios Piloxing'us.

  ReplyDelete
 3. Kas need jalanõud on kuskilt lehelt tellitud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Noup. Leidsin need Mustika keskuse spordipoest, mille nime ei mäleta :)

   Delete
 4. Võtsin selle aasta plaaniks regulaarselt jõusaalis käima hakata ning tegelikult olen juba algust teinud, aga eks seda näha hiljem, kas asi jääb kestma... :)

  www.blogicarmen.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Ma käin Rocca Myfitnessis:)

  ReplyDelete
 6. Ma käin enamasti Viru ja Pärnu MyFitnessis. BodyBalance, selg-kõht-tuhar - need kaks trenni, kus kõige tihedamini käin. Proovinud olen igasuguseid treeninguid.

  Kus klubis Sa käid ja mis treeninguid harrastad? Võiksid näiteks mõne trennipostituse teha, oleks kindlasti põnev ja tore lugeda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle sobivad trennid, mis algavad nädala sees 17:30 ehk siis käin kõht selg tuhar, toning, body attack trennides ja need kõik meeldivad väga :)

   Delete