Pages

Search:

Dec 14, 2014

Take me back, Halloween!

Mulle on alati head lõhnad meeldinud. Kellele ei meeldiks? Eksole. Mul on mälus lapsepõlvest lõhnad, kuid nende kirjeldust sõnadesse on keeruline seada. Samuti ei oska seletada, millele need sarnased võiks olla. Nad lihtsalt on. 
MyLook.ee veebipoelt sain kingituseks parfüümi Jesus Del Pozo Halloween. Lühidalt Halloween on vast paljudele tuttav. See kingitus läks nii naelapea pihta. Ma pakun, et umbes 15 aastat tagasi oli just Halloween minu niiöelda esimene ''päris'' parfüüm. Oi, kuidas ma seda pudelit ja viimast tilka hoidsin. See on üks neid lõhnu, mis viib mu tagasi lapsepõlve. Halloween meeldis mulle siis ja meeldib ka praegu. Ongi aeg üks turts valla lasta.

5 comments :

 1. Tõnu on alati tahtnud mulle seda lõhna osta, aga kui olen seda niisama nuusutanud, siis ei ole väga sümpatiseerinud... samas on KÕIK öelnud, et selle võlu tulebki alles välja siis, kui sortsu peale lasta. On siis nii? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Umbes täpselt nii ongi! Minu üle on sel alati mingi maagia olnud :)

   Delete
 2. Tahtsin lihtsalt öelda, et su blogi eluiga saab õigepea otsa ..see on muutunud niivõrd promo keskseks, et seda on lausa igav lugeda. enamik postitusi keerleb ainult mingi konkreetse toote ümber (said kuskilt kingiks, testid midagi, loosid midagi). Kunagi oli blogil rohkem sisulist jumet. Sõbralik soovitus, ära tee selliseid läbinähtavaid promopostitusi söögi alla ja söögi peale...käin su blogis väga harva tänaseks ja kui kõik järjest läbi sirvin, siis saan ka aru miks. Ma saan aru, et on tore saada tasuta asju ja sellest enamik bloggereid "elatub", kuid see ei jäta sust endast ka väga usaldusväärset muljet..kirjuta rohkem sellest, mis sulle reaalselt meeldib..trendidest, stiilist, otsi netist tooteid, tee neist kollaaze, oma elust veidi jms.

  ReplyDelete