Pages

Search:

Nov 5, 2014

New hair care: Dove Oxygen & Moisture

Ootasin ausalt öeldes juba huviga, et minu eelmine šampoon ja palsam otsa saaks, sest tahtsin juba kangesti uued tooted käiku lasta. Nüüd siis hoolitseb minu juuste eest Dove Oxygen  & Moisture. Hetkel olen sellega pesnud ühe korra, kuid arvustuseks on veel vara. Lõhn on aga sellegipoolest imetabane. See oli ka üks põhjusi, miks kahe Dove sarja vahel just selle valisin.

Mida tooted lubavad? 

 • šampoon niisutab õhukesi ja peadligi hoidvaid juukseid, lisades 95% rohkem kohevust
 • palsam silub, neid raskeks muutmata
 • vaht-mask niisutab juukseid
 • juuksejuuri tõstev pihusti lisab juustele kohevust, mida saab kanda nii märgadele kui ka kuivadele juustele
Kas keegi on selle sarjaga juba kokku puutunud? Kuulnud kuulujutte? Kindlasti annan umbes kuu pärast teada, kuidas võrdlen neid teiste hiljuti proovitud toodetega nagu Macadamia, Rich Hair Care jne.

4 comments :

 1. Olen mõni nädal neid nüüd kasutanud ja ilmselt kirjutan varsti ka pikemalt blogisse (: aga see lõhn oli tõesti armastus esimesest sissehingamisest!

  ReplyDelete
 2. Oo, seda postitust ma ootan. Lubatakse täpselt seda, mida mu juustele vaja oleks :) Kas seal sees on ka sulfaad ja parabeene ??

  ReplyDelete
 3. Proovisin täna hommikul seda palsamit (Rimis hetkel selle sarja toodetele soodukas ;)), lõhn oli imehea, palsami tekstuur samuti kiiduväärt ja juukseid harjates ei takerdunud hari ka kuhugi pusadesse. Esmamulje superhea!

  ReplyDelete
 4. Olen proovinud ühe šampooni ja palsami kuldsest sarjast (niisutav) ja olen ülirahul!

  ReplyDelete