Pages

Search:

Oct 15, 2014

Palladio beauty products // TradeHouse

Tahan teile näidata oma kahte lemmik ilutoodet, milleks on Palladio puuder ja kulmupliiats. Olen mõlemat kasutanud järjepidevalt umbes kaks aastat. Aegajalt olen proovinud ka muid, kuid mitte üksi proovitud kulmupliiats ei ole seni olnud nii hea ja just mulle sobiv, kui see. Puudri eeliseks tooksin selle kerge struktuuri, mis näol ei kriiska ''mul on puuder peal''. Minu üpris rasuse naha suudab see samuti kontrolli all hoida. 
Ilumessil olles teadsin kohe, et TradeHouse-i boksi peab külastama. Eelkõige just seetõttu, et kulmupliiats oli nii otsas kui otsas üldse pliiats olla saab. Artdeco kulmupliiats, mis paar päeva enne Ilumessi soetatud sai, oli tooni poolest kohutav. Kes tahab endale? Ilumessi kassas arvasin, et müüal jäi üks toode sisestamata, sest nende kahe toote hind oli 8 eurot!! What!? Igatahes minul on jälle inimese moodi kulmud ja ega naljalt uut toodet proovimiseks ostma ei kipu küll. Artdeco kulmupuuder on aga endiselt 5+.
Millised on teie lemmik kulmutooted või puudrid (kulm/nägu)? Mida julgete soovitada?
Puuder toonis Natural Clary 403 ja kulmupliiats toonis PBL04taupe.
 Pilt on suurepäraseks kulmu reklaamiks, eksole!? Ärge unustage KINGILOOSIST osa võtta!

3 comments :

 1. Minu lemmik kulmupuuder on ka Artdeco oma - sain sellega tuttavaks Anna Elisabethi blogis ja alates sellest ajast kasutan ainult seda ja pole pidanud pettuma!
  Puudrina kasutan ma The Balmi "Sexy Mama" puudrit ja olen sellega väga rahul! :)

  Ja siinkohal ei saa mainimata jätta, et sul on maailma armsam ja nunnum koer!

  ReplyDelete
 2. Mul oli see kulmupliiats, täpselt sama toon ka, see oli väga hea :)

  ReplyDelete
 3. Ise kasutan Jane Iredali mineraalpuudrit SPF20-ga, sest mu allergia ei luba muud ja see on lihtsalt imeline! Muidugi hind on ka imeline, maksab see umbes 40 eurot.. Aga ilu nõuab ohvreid :) Ja kiidan väga Joffet, kes näeb alati nii nummi välja =))

  ReplyDelete