Pages

Search:

Sep 11, 2014

First day of school / New in

Teisipäeval käisime Joffega A-koer kutsikakooli esimeses tunnis. Korraga on tunnis kaks kutsikat. Meie kaaslaseks on 4kuune mopsipoiss. Omavahel tundus neil hea klapp. Oleks muidugi mürada rohkem tahtnud. Õpetajaga rääkisime toitumisest, hirmudest, edasistest plaanidest ning näitasime, mida me juba päris hästi oskame ehk ''siia'', ''istu'' ja ''lama''. Joffe saab aru kui ma ütlen talle ''lähme'' või ''tule'', kuid sama hästi ma võiks ilmselt ''kapsas'' ka energiliselt öelda. Tutvusime platsiga ning lasime koertel kõike nuuskida. Joffe lipsas ka juba julgelt läbi toru, mille üle ma ei olnud imestunud, sest kodus talle väga meeldib oma papist torus joosta ja roomata. Loodan, et agility talle meeldib! Igatahes ei jõua ma järgmist tundi ära oodata!
Seljas kannan oma kõige uuemat jakki, mida pean super leiuks! Tuletan veel ka meelde, et 7. oktoobril müün Telliskivis toimuval Urban Kirbuturul maha pool oma garderoobi. Tark lugeja juba küsis, kuid kõigile teadmiseks, et jalanõud on suuruses 37, riided xs-m.
shirt- H&M / bag, jeans- Zara / jacket- Flamant Rode (S1) / sneakers- New Yorker / sunnies- Stradivarius

9 comments :

 1. Hahaaa, see eelviimane pilt on nii lahe (:

  ReplyDelete
 2. Uuu, ma tänan mind targaks tituleerimast :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vaata, et siis jalanõusid proovima tuled! :D

   Delete
  2. Kindlasti tulen! Juba kutsusin sõbranna ka kampa :D

   Delete
 3. Joffe on ikka üks lõpmata armas tegelane (: ja selle outfiti juures on kindlad lemmikud need punased papud ja kott, kihvt aktsent muidu must-valgele!

  *Merrific*

  ReplyDelete
  Replies
  1. Endale ka meeldib, kui mingi särts on must-valgel juures. Et noh, kui punast pead ei ole ;)

   Delete
 4. wow, kui ideaalselt istuvad teksad! ja sellist jakki olen päris kaua endale otsinud :)
  -P.
  Bowtie Diary

  ReplyDelete
  Replies
  1. See jakk oli jah täielik WIN! Käin sellest S1-st (Säästur vananimega) iga päev mööda ja no aegajalt leiab sealt pärle ka.

   Delete