Pages

Search:

May 20, 2014

1st purchase from River Island in Estonia!

Definitely not the last one! River Island on nüüdseks juba mõndaaega olnud Viru Keskuses avatud ning avamisel sai samuti käidud ja kutse kassas kenasti 20% soodustuse vastu vahetatud. River Island on nüüd üks neist, kuhu kindlasti alati ostu tehes kiikan (justkui kiikamisega piirduda suudaks). Kui mõne nõrkuseks on kingad, siis minu nõrkuseks on teksad ning ühel päeval ma seal proovikabiini ka uuesti vallutan. Minu avamise päeva saagiks oli must õlapaeltega pluus ja must väiksem kott. Esialgu olin kindel, et lahkun ka sealse musta nahast seljakotiga, kuid kahjuks ei mahutanud see piisavalt hästi minu läpakat. Seljakotti näeb SIIT. Veebis seda uuesti vaadates pean end taas veenma ''Ei, su läpakas ei mahu sinna. Kui vihma hakkab sadama, siis on puux.'' Oh neid nõrkusi! Huvitav, mida uut vahepeal poodi lisandunud on...
Kes veel RI-ga tutvumas on käinud? Näkkas?

7 comments :

 1. ma olen juba aastaid RI kodulehelt asju tellinud ja reisidel seda poodi külastanud, seega happy-mappy, et nüüd ka reaalselt Eestis saab poes ringi luusida :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Reisil olles olen ka RI-d külastanud, aga viimane oli ikka mitu head aastat tagasi. Nüüd see nii ohtlikult lähedal ;)

   Delete
 2. Ootan järgmise palgapäeva ära ja siis lähen kindlasti ringi luusima sinna. :D

  ReplyDelete
 3. Mina leidsin seal kohe omale sellise sõrmuse, mille lihtsalt pidin saama. Pean tõdema, et ei juhtu seda minuga tihti. Samuti uued lemmikkõrvarõngad tulid sealt minuga koju. Kahju, et aega rohkem polnud, et seal ringi uudistada, aga küll varsti tagasi jõuab.

  ReplyDelete
 4. Mina leidsin RI oma mehele kingituseks just sellise pruuni nahast rahakoti nagu ta soovis. Ta jöi väga rahule. Endalegi jäi seal paar asja silma aga kus ei jääks? Ma suudan igast poest leida endale midagi mis mulle väga meeldib :D
  Meeldib väga Sinu blogi .

  Karoliina karoliinakoovit.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Nende veebilehekülge vaadates jääb küll selline tunne et kuidas RI:s saab mitte näkata. Ehkki ma pole ise veel poodi jõudnud, on mul selline tunne et kui sinna jõuan ei tule ma tühjade kätega tagasi. :)

  ReplyDelete