Pages

Search:

Jan 13, 2014

got some new Glasses

Just nimelt! Lõpuks ometi võtsin end kokku ja seadsin sammud Eagle Vision'isse, kus kohast olen soetanud kõik oma prillid. See kõlab, nagu mul oleks neid 357 paari, kuid tegelikult on tegu kolmanda paariga. Miinuse muutudes on see ka kohe hea vabandus uute raamide soetamiseks. Ma kardan, et selliseid inimesi ei ole palju, kes nägemisteravuse muutudes ainult klaase vahetaksid. Olin oma vanade raamidega rahul, kuid ilmselt prillikandjad mõistavad, et vahel lihtsalt on vaja midagi uut. Eksole!? Brändide nimesid ei jälginud, muudkui proovisin ja proovisin, müüa abiga. Lõpuks jäid kätte kaks erinevat raami ja alles siis kui valik oli tehtud, vaatasin, et seekordseks võidupaariks osutus Guess. Prillikandjatele infoks, raam ja klaasid läksid kokku maksma 176€.
Poodi võtsin endaga ka kuti kaasa, kes prillikandja ise ei ole, kuid tema arvamust tahtsin ikka kuulda. Kui isa mind esmakordselt nägi, lausus ta imestades ''nii suured prillid!''. Mõned päevad hiljem vaatas ta mulle otsa ja kordas ''kuule, sul on ikka NII suured prillid''. Mina näitasin kohe süüdistavalt näpuga kuti suunas, sest just tema oli see, kes pidi mind aitama. Ütlesin ka kohe vastu, et sel teemal rääkigu Matisega (hhahahaa). Mina olen igatahes uue ostuga nüüdseks harjunud ja äärmiselt rahulolev.
PS: kui soovid ilutoodete kingiloosist osa saada, siis kliki SIIA!

11 comments :

 1. Oi, need on küll imeilusad. Ja ma saan väga hästi aru, kui võimalik oleks siis oleks mul vähemalt kümme prillipaari :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ojaaa, siis julgeks ka midagi muud peale musta soetada!

   Delete
 2. Aga pilt endast prillidega?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead, mul oli see täitsa olemas, aga ma tainas unustasin selle lisada. I will do it soon!

   Delete
 3. Uhh, kui coolid raamid! Tekkis kohe endal ka nüüd suur isu minna poodi uusi prille proovima!

  ReplyDelete
 4. Oh, kui ilusad raamid! Plaanin ka varsti endale uued prilliraamid saad, Sa igatahes leidsid endale superkhuulid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mhmm, ma nii rahul, kuigi mitu paari oleks ikka mitu paari xD

   Delete
 5. Kiisu prillid! Super kihvtid (: Ootan huviga seda pilti Sinust koos prillidega.

  ReplyDelete
 6. Olen ise juba ca 12-13 aastat prillikandja ja iga 4-5 aasta tagant saab tõesti prille (raame) vahetatud. :P Endal enamus olnud mustas toonis. Märtsis sünnipäev tulemas ja selleks puhuks võiks ju näiteks punase raami muretseda. Et mugavustsoonist lõpuks ükskordki välja trügida. :)

  Aga kiitus ägeda raamivaliku puhul! Meeldib väga! :)

  ReplyDelete